wasze wakaczjne plany

Dyskusje na różne tematy

Re: wasze wakaczjne plany

Postautor: szaraczek103 » 05 kwietnia 2018, 18:10 - czw

Ja w tym roku zwiedzę Izrael. Od zawsze było to moje marzenie, a akurat trafiłem na tygodniową wycieczkę z konsorcjum.pl w bardzo dobrej cenie. Lubię jak wyjazdy są dobrze zorganizowane, a tutaj dodatkowo mam zapewnionych przewodników. Już nie mogę się doczekać :)
szaraczek103

Postautor: Lenka88 » 07 kwietnia 2018, 19:51 - sob

Ja w tym roku realizuję swoje marzenie, biorę samochód i zamierzamy objechać Europę. Bez jakiegoś większego planu. Mam listę kilku rzeczy, które chcemy na pewno zobaczyć, ale poza tym będziemy jechać jak nas fantazja poniesie;)
Lenka88

Postautor: domi78 » 18 kwietnia 2018, 20:34 - śr

Mamy z narzeczonym wielki dylemat-chcemy się wybrać w podróż poślubną na jakąś niebiańską wyspę:) pewnie wybierzemy wycieczki falkultatywne Dominikana , nie musi to być zaraz po samym ślubie dlatego moje pytanie:- kiedy najlepiej lecieć na takie wakacje? Słyszałam różne opinie o deszczach itd. Co na to osoby wtajemniczone i te które już były na wakacjach w takich miejscach?
domi78

Postautor: Faust644 » 26 kwietnia 2018, 22:44 - czw

Ja jeszcze nie mam planów i nie wiem czy w ogóle uda mi się w tym roku gdzieś wybrać, ale od czasu do czasu zaglądam na blog https://duabenua.com/pl/
i marzy mi się taka egzotyczna podróż do Indonezji, ceny wcale nie są wygórowane a do tego fantastyczne okoliczności przyrody. Góry, piękne plaże, wulkany, nurkowanie wśród przepięknych raf. Może w przyszłe wakacje się uda.
Faust644

Postautor: ellien » 27 kwietnia 2018, 11:53 - pt

Ja w tym roku wybieram się do Hiszpanii! Mam już wszystko zaplanowane, na początku roku znalazłam całkiem tanie loty i całkiem fajne kwatery na Bookaparcie.
ellien

Postautor: Beowolf » 02 maja 2018, 11:31 - śr

W tym roku po raz kolejny wybiorę się na Hel. Jest to moje ulubione miejsce nad morzem, a widoki sprawiają, że chce się tam wracać. Jest tam też moja ulubiona restauracja - Checz, w której można dobrze zjeść za przyzwoitą cenę.
Beowolf

Postautor: ciasteczkowa » 02 maja 2018, 19:34 - śr

czy Indonezja to dobry pomysł na wakacje? oglądając ofertę np. https://duabenua.com/pl/ wydaje się super. ktoś powie coś więcej czy Indonezja to dobry wybór z osób, które tam były : )?
ciasteczkowa

Postautor: klopsik » 10 maja 2018, 10:01 - czw

A co powiedzielibyście na wakacje w puszczy białowieskiej? To piękne, dziewicze miejsce, o które jak wiemy dbają też skrupulatnie ekolodzy w naszym kraju :).
Tutaj macie namiary na fajne noclegi w Białowieży:
http://ujasiaimalgosi.pl/lesniczowka/
662 816 976
516 813 382
e-mail:
czerlonka@op.pl
Cytat ze strony:
"Leśniczówka „U Jasia i Małgosi” to idealne miejsce do wypoczynku dla wszystkich. Nasze gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w samym sercu Puszczy Białowieskiej, w miejscu, skąd bardzo blisko do najbardziej dzikich ostępów, ale jeszcze nie tak daleko do udogodnień cywilizacyjnych, mogących uatrakcyjnić Państwu pobyt w naszym domu, oferowanych przez pobliskie miejscowości: Hajnówkę i Białowieżę."
klopsik

Postautor: BestTime1990 » 10 maja 2018, 11:34 - czw

niestety nic nie planuję
BestTime1990

Postautor: buntowniczka90 » 18 maja 2018, 14:37 - pt

Ja w tym roku z rodziną postanowiłam, że wybierzemy się do Primavera w Jastrzębiej Górze https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... rzem-2018/ . Rzadko dotychczasowo wybieraliśmy morze, ponieważ mamy trochę kilometrów do zrobienia ze względu na to, że znajdujemy się po drugiej stronie Polski. Ale ponieważ mamy dłuży urlop i odpowiada nam oferta to w tym roku postawiliśmy właśnie na morze. Fajnie, że w hotelu znajduje się wiele fajnych atrakcji to nawet jak będzie deszcz nie będziemy się nudzić.
buntowniczka90

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne