Szkoła na Ochocie

Dyskusje na różne tematy

Szkoła na Ochocie

Postautor: Agusiek55 » 20 marca 2020, 16:41 - pt

Mam kilka znalezionych propozycji szkół podstawowych w Warszawie, nie ukrywam, że lokalizacja jest bardzo ważna, ale też co dana szkoła może zaproponować mojemu dziecku. Zastanawiam się nad Te Vizją na Ochocie. Stawiają tu na dużo angielskiego, matematyki, a to chyba jest najważniejsze, przynajmniej ja tak uważam. Ktoś tu wysyłał swoje dziecko?
Agusiek55

Re: Szkoła na Ochocie

Postautor: Greysowa » 23 marca 2020, 08:30 - pn

Bardzo dobry wybór, popieram. Moja córka zapisała się na koło naukowe obieżyświat, bardzo jej się to podoba, a przy okazji poznaje sporo zagadnień geograficznych, uczy się mapy świata, kultury innych krajów. Fajnie jak szkoła się stara, robi coś dodatkowego, a w Te Vizji jak najbardziej możesz liczyć na taką właśnie opcje dla dziecka.
Greysowa

Postautor: Madameadame2 » 24 marca 2020, 15:19 - wt

Ja nie zdecydowałam się na prywatną szkołę dla dziecka, a szkoda. Mam porównanie z innymi mamami, które między innymi wysłały swoje dzieci do Te Vizji na Ochocie i muszę przyznać, że tym razem na pewno wysłałabym dziecko do prywatnej placówki. Dzieci tam mają dużo zajęć angielskiego, a wiadomo, że jak jest to obowiązkowe to dużo lepiej przychodzi taka nauka. Również codziennie są tu lekcje matematyki, zajęcia sportowe.
Madameadame2

Postautor: bierendaa » 26 marca 2020, 09:32 - czw

Też mam teraz taki dylemat. Musimy już rozglądać się za szkołą podstawową do córki i chciałabym wybrać jak najlepiej. Wiadomo, że nauka jest bardzo ważna, ale też warto żeby w szkole po prostu była miła, rodzinna atmosfera. Dzięki za te polecania, porady i przede wszystkim opinie. Zawsze to przybliży mnie do podjęcia ostatecznej decyzji.
bierendaa

Postautor: Mermagda0 » 27 marca 2020, 11:41 - pt

Publiczna, prywatna? Na jaką szkołę się zdecydować? Właśnie jak tak oglądałam ofertę od prywatnych szkół, właśnie wspomnianej tu Te Vizji, to muszę powiedzieć, że znacznie jest mi bliżej do szkoły prywatnej. Dzieci mają tak o wiele większe możliwości, nie tylko jeżeli chodzi o naukę, także i o dodatkowe zajęcia, rozwijanie swoich pasji.
Mermagda0

Postautor: Biała15 » 19 kwietnia 2020, 17:15 - ndz

Jeżeli masz dziecko w klasie maturalnej to na pewno spodoba Ci sie oferta strony https://www.taniaksiazka.pl/repetytoriu ... 54773.html na której możesz kupić potrzebne podreczniki przygotowujące młodzieńca do matury. Na pewno warto będzie się rozejrzeć.
Biała15

Postautor: Strelka » 26 kwietnia 2020, 07:15 - ndz

Jak widać wybór nie jest prosty. Ja sobie już dawno temu wszystko dokładnie zestawiłam i wyszło na to, że wybrałam prywatną szkołę. Dużo fajnych zajęć, moje dzieci też rozwijają swoje hobby, artystyczne i sportowe. Nie wiem czy w publicznych szkołach miałyby takie możliwości. Dobrze przemyślcie ten wybór.
Strelka

Postautor: Iwonamalek2 » 29 kwietnia 2020, 14:30 - śr

Też zamierzam tu właśnie wysłać moje dzieci. Przeprowadzamy się z innego miasta, więc trzeba będzie wybrać nową szkołę. To jest właśnie chyba najtrudniejsza rzecz jeżeli chodzi o przeprowadzki. Mam nadzieje, że dzieci się szybko zaaklimatyzują, wtedy i na pewno nam też będzie dużo łatwiej to zrobić.
Iwonamalek2

Postautor: Anitas04 » 30 kwietnia 2020, 09:10 - czw

No i tu mam dylemat. Muszę dobrze zastanowić się co wybrać. Oglądałam już kilka szkół prywatnych, też i publicznych. Na całe szczęście w Warszawie jest w czym wybierać, no ale przez to też jak widać znacznie trudniej jest się na coś ostatecznie zdecydować.
Anitas04

Postautor: Bertanka9 » 18 maja 2020, 16:17 - pn

Warszawa daje dużo możliwości:) Ja w sumie nie mieszkam na Ochocie, ale do Te Vizji mam całkiem blisko, więc tu zapisałam syna. Jest dopiero w 2-giej klasie ale już dużo dobrego mogę o tej szkole powiedzieć. Dużo matematyki, angielskiego i innych przydatnych według mnie przedmiotów. Warto wziąć pod uwagę prywatne szkoły.
Bertanka9

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne