Zdrowe odchudzanie z suplementami

Dyskusje na różne tematy

Zdrowe odchudzanie z suplementami

Postautor: Devil93 » 14 maja 2019, 16:11 - wt

Troszkę późno to zaczęłam, jednak mam teraz czas na odchudzanie i pieniądze, żeby stosowne środki zdobyć. Przecież dietetyk też kosztuje, czy karnet na siłownię, prawda? No więc, chcę zacząć. To, co mam aktualnie na sobie mnie po prostu smuci i nie mogę na siebie patrzeć. W sieci czytałam o suplementach wspierających ten cały proces. Czy sądzicie, że powinnam je włączyć? Jeśli tak, to które?
Devil93

Re: Zdrowe odchudzanie z suplementami

Postautor: rossen » 20 maja 2019, 14:04 - pn

Żeby były skuteczne, to nie mogą być z apteki, takie jest moje zdanie niestety. Ja już łączyłam stamtąd różne środki z dietą i ćwiczeniami i nic z tego nie było. Jeśli już, to na Twoim miejscu zapytałabym sportowców o spalacze tłuszczu. Zwane sa tak, bo podobno mocno maksymalizują spalanie tłuszczu, a i również wspierają budowanie tkanki mięśniowej. Dokładniej to się na tym nie znam, ale słyszałam, że to super pomaga.
rossen

Postautor: Kalina1 » 21 maja 2019, 20:51 - wt

Na odchudzanie nic takiego nie pomoże na długo tak samo jak herbatki i suplementy. Od siebie polecam dużo ćwiczyć, pić wodę i nosić odpowiednią bieliznę wyszczuplająca. Taką możecie kupić tutaj http://orirose.pl/ , materiał jest miękki i można go spokojnie nosić, a na efekty nie trzeba czekać miesiącami.
Kalina1

Postautor: Aniela » 22 maja 2019, 15:24 - śr

Zdrowe odchudzanie to mądre odchudzanie.Jeśli koniecznie chcesz stosować suplementację to tylko pod nadzorem dietetyka.Masz wtedy pewność,że będzie to bezpieczne.Dodatkowo,oprócz suplementów,warto skorzystać z oferty klubu https://www.energym.com.pl/3-enerkluby
Klub oferuje swoim klientom dobrze wyposażoną siłownię,wsparcie trenerów,spory wybór zajęć takich jak zumba,pilates,joga,dzięki którym twoje ciało będzie dobrze wymodelowane i jędrne.
Aniela

Postautor: domi78 » 23 maja 2019, 17:14 - czw

Od czego to ja nie zaczynałam - dieta, woda, masakryczne ćwiczenia, po których po dwóch dniach miałam dość, okropne szejki niepomagające ani trochę.. No, ale w końcu zdecydowałam się na trenera i dietetyka i mu się udało. Najpierw zadbałam o białko, potrzebne do budowy mięśni, a potem, jak je wzmocniłam, zaczęłam ćwiczyć. Spalacze wdrożyłam na końcu, żeby efekt przyspieszyć i utrwalić. Udało się i dziś jestem szczęśliwa.
domi78

Wróć do Rozmowy ogólne