Pomysł na weekend poza Warszawą?

Dyskusje na różne tematy

Re: Pomysł na weekend poza Warszawą?

Postautor: ela1595 » 27 maja 2019, 23:41 - pn

To może Bieszczady kamperem? Taka inna forma wycieczki dla osób ceniących sobie wygodę oraz komfort. Ja tak często podróżuję. Zazwyczaj wynajmuję Kamery Rzeszów. Mają jasne warunki oraz atrakcyjne ceny.
ela1595

Postautor: marciniak » 06 czerwca 2019, 13:54 - czw

Jeśli czeka Was daleka podróż samochodem to pamiętajcie o tym, aby dobrze się do niej przygotować. Polecam lekturę artykułu https://gex-hol.pl/dluga-podroz-samochodem-jak-sie-do-niej-przygotowac/. Znajdziecie tam wiele przydatnych wskazówek.
marciniak

Postautor: Anitas04 » 07 lipca 2019, 17:13 - ndz

W sumie nie trzeba wiele do tego żeby zwiedzić różne kraje. Obecnie wystarczy wsiąść w samolot i polecieć choćby na jeden dzień do Barcelony czy Paryża :) Więc może tanie przeloty będą dobrym pomysłem na właśnie takie weekend? Nie musicie wcale się na nic nastawiać, ja tak zawsze robię. Szukajcie okazji na bilety lotnicze w bardzo niskich cenach, co się trafi tam właśnie polecicie. Z tego co widziałam to przez portal Esky można łatwo znaleźć właśnie nie tylko w dobrych cenach hotel, ale i także wyszukać bilety lotnicze. Może tam spróbujcie poszukać inspiracji na weekend poza miastem.
Anitas04

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne