Maska antysmogowa - tak czy nie?

Dyskusje na różne tematy

Re: Maska antysmogowa - tak czy nie?

Postautor: Kalina1 » 22 maja 2020, 15:45 - pt

Warto wyposażyć się w wysokiej jakości maseczki jednorazowe i wielorazowe. Obecnie wiele firm musi dostosować się do panujących warunków a ta firma https://retio.pl/pl/c/Epidemie%2C-wirusy/262 oferuje pełne wyposażenie antywirusowe pracowników mających bezpośredni kontakt z klientem. Oferują maseczki, szyby ochronne czy osłony antywirusowe. One skutecznie uchronią naszych pracowników a także klientów przez zarażeniem.To także zbuduje w oczach klientów pozytywny wizerunek naszej firmy -grunt to dbać o zdrowie.
Kalina1

Postautor: roczekowski » 24 maja 2020, 10:01 - ndz

Ja używam i jestem zadowolony :)
roczekowski

Postautor: Rusałka » 28 maja 2020, 22:39 - czw

hmm wg mnie wszystkie ochronne maseczki na twarz spelniaja swoja funkcje, o ile oczywiscie sa odpowiednio noszone. Wiadomo - w zimie juz coraz wiecej Polakow nosi maski antysmogowe (niestety, taki mamy klimat:/). A teraz - od prawie 1.5 miesiaca - nosimy maseczki ochronne - czy to jednorazowe, czy wielorazowe. Wiadomo - wirus atakuje, lepiej zapobiegac, niz leczyc. Sama nosze i pomimo zniesienia nakazu, ktory nastapi za 2 dni, nadal bede nosic maseczke ochronna.
Rusałka

Postautor: marciniak » 05 czerwca 2020, 11:29 - pt

Ja uważam, że lepiej tak niż nie. Taka maska to zawsze dodatkowa ochrona - nie tylko przed smogiem, ale także przed różnymi wirusami. Najlepszym wyborem będą maski z wymiennymi filtrami - dostępne są w sklepie internetowym Dragon Mask.
marciniak

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne