Kłucie jajnika - co może być powodem?

Dyskusje na różne tematy

Kłucie jajnika - co może być powodem?

Postautor: żaruwel » 01 grudnia 2017, 13:58 - pt

Witam wszystkich bardzo serdecznie...
Ostatnimi czasy mam niestety mały problem z kłuciem w jajniku... Początkowo nie było to jakoś specjalnie irytujące... Myślałam, że samo mi przejdzie, ale niestety coś nie przechodzi. Oczywiście tak czy owak będę z tym szła do lekarza, ale może dalibyście radę mi polecić co może być powodem takiej a nie innej sytuacji... Zastanawiam się właśnie w chwili obecnej czy na przykład coś z tych porad byłoby ok https://wylecz.to/pl/choroby/ginekologi ... jniku.html Co o tym sądzicie?
żaruwel

Re: Kłucie jajnika - co może być powodem?

Postautor: damian80841 » 01 grudnia 2017, 16:40 - pt

Z tym to od razu do ginekologa a nie sięgać po forumowe porady...
damian80841

Postautor: Kinka » 02 lutego 2018, 22:26 - pt

W takich sytuacjach to sie nie ma co bawic w samo leczenie tylko trzeba isc do lekarza.. U mnie kłuciem jajnika i drazliwoscia objawialo sie PMS.. na szczescie nie mam juz po nim sladu jak zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne belara
Kinka

Postautor: anielka » 18 marca 2018, 16:08 - ndz

Przede wszystkim do lekarza. Nie ma co radzic sie przez internet, bo powodow moze byc wiele, a to strata czasu. Jesli chodzi o antykoncepcje to warto sie zawsze doedukowac. Bardzo fajne informacje mozna znalezc na http://antykoncepcjanamiare.pl/ - wszystko tam jest wyjasnione, na co moze wplywac antykoncepcja i w jaki sposob dziala.
anielka

Postautor: sofia32 » 18 maja 2018, 12:25 - pt

Pigułki anty są ok, ale trzeba mieć świadomość, że one także nie dają 100% ochrony przed ciążą. Dlatego dobrze jest wiedzieć, że na rynku są stronki takie jak Girlinneed, gdzie dostępna jest tabletka dzień po, która skutecznie rozwiąże problem.
sofia32

Postautor: onaion » 19 maja 2018, 11:25 - sob

Jeśli takie kłucie utrzymuje się przez dłuższy czas, to myślę, że warto, aby sprawę zbadał jakiś doświadczony ginekolog. Bielsko - Biała na przykład oferuje bardzo dobrego specjalistę - lekarza ginekologa, w swoim Centrum Medycznym Danea, które znajduje się na Jaworzańskiej. Za wizytą nie będziesz musiała długo czeka, a zarejestrować możesz się internetowo lub telefonicznie. Jeśli jesteś z tamtych okolic, to polecam ;)
onaion

Postautor: mitozelak » 21 maja 2018, 22:40 - pn

u mnie problemem były torbiele jajnika niestety, tez mnie łuło cały czas. potem ginekolog poleciła mi żebym zaczęła stosować antykoncepcję hormonalną, choćby z najmniejsza zawartością hormonów. Bo taka antykoncepcja potrafi pomóc przy torbieli jajnika i nie pomyliła się. Potworne bóle jajników zniknęły, uciążliwe klucie też i obfity okres. Dodatkowo jestem zabezpieczona i moge się kochac z moim partnerem kiedy mam ochote :)
mitozelak

Postautor: rafal20 » 22 maja 2018, 19:12 - wt

mitozelak pisze:u mnie problemem były torbiele jajnika niestety, tez mnie łuło cały czas. potem ginekolog poleciła mi żebym zaczęła stosować antykoncepcję hormonalną, choćby z najmniejsza zawartością hormonów. Bo taka antykoncepcja potrafi pomóc przy torbieli jajnika i nie pomyliła się. Potworne bóle jajników zniknęły, uciążliwe klucie też i obfity okres. Dodatkowo jestem zabezpieczona i moge się kochac z moim partnerem kiedy mam ochote :)

a powiedz jeszcze jak przy tych pigułkach ogólnie się czujesz ? Masz jakieś typowe objawy negatywne przy nich, jakieś skutki uboczne ? Pytam, bo moja dziewczyna tez by chciała się zaczac zabezpieczać a boi się trochę...
rafal20

Postautor: mitozelak » 23 maja 2018, 11:36 - śr

Ogólnie jest dobrze, ja stosuje tę antykoncepcję już od rokunie mam bólu brzucha przed okresem, z libido jest u mnie ok, no i co najważniejsze jestem zabezpieczona. NO i nie czuję się jakbym stosowała w ogóle jakieś hormony wiec naprawdę na plus, bo przed tą antykoncepcja, to też brałam pigułki ale inne i to była masakra jakaś...
mitozelak

Postautor: rafal20 » 24 maja 2018, 12:26 - czw

kurcze, to co to za anty jeśli można wiedzieć?
rafal20

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne