skóra atopowa

Dyskusje na różne tematy

skóra atopowa

Postautor: maślanka » 22 listopada 2017, 15:07 - śr

Kochani a ja mam do was pytanie jakich kosmetyków używacie do pielęgnacji skóry atopowej, bo ja szukam, tzn mam jedne z atopis.pl i sa bardzo fajne, ale tez szukam innych typów. Czego wy używacie?
maślanka

Re: skóra atopowa

Postautor: natalia12691 » 24 listopada 2017, 18:44 - pt

A co to jest, do czego służy i jak to działa ? :P
natalia12691

Postautor: onaion » 14 listopada 2018, 13:29 - śr

Ja nie mam problemów ze skórą atopową, ale niestety mój synek ma skórę skłonną do atopii. W jego przypadku bardzo dobrze sprawdzają się kosmetyki marki Mustela, z serii przeznaczonej własnie do pielęgnacji skóry atopowej https://www.mustela.pl/product/nasze-produkty/skora-sklonna-do-atopii. Polecam wypróbować, produkty są bardzo delikatne i nie wywołują żadnych dodatkowych podrażnień, a skóra po nich jest dobrze nawilżona.
onaion

Postautor: kitkaja » 19 listopada 2018, 07:42 - pn

Ja nie mam problemów ze skórą atopową, ale znam bardzo dobrą drogerię, świetnie zaopatrzoną. Zobacz tu https://www.maxdrogeria.pl/ Mają bardzo duży wybór kosmetyków do pielegnacji skóry. Sprawdź dokąłdnie a znajdziesz i odpowiednie kosmetyki dla siebie.
kitkaja

Postautor: zgorka » 31 stycznia 2019, 14:12 - czw

Przy delikatnej i wrazliwej skorze to nawet zwykly kosmetyk do kapieli moze przeszkadzac, wiec warto miec naturalne kosmetyki. Ja uzywam zelu do kapieli 7 ziol Hildegard Braukmann i jestem z niego bardzo zadowolona. Wlasnie nie podraznia skory, ladnie pachnie.
zgorka

Postautor: anielka » 28 września 2019, 21:55 - sob

To na https://skinexpert.pl/ maja super dermokosmetyki o naprawde swietnym skladzie na te atopowe zapalenie skory, zamawialam dla corki i powiem Ci, ze swietna konsystencja, nie zostawiaja tlustej warstwy a nawilzaja naprawde silnie
anielka

Postautor: sabyy » 20 listopada 2019, 00:57 - śr

moje dziecko ma atopowe zapalenie skóry i na co dzień używamy kosmetyków atoperal, mają bardzo dobrą serię dla dzieci, baby plus, mam emulsję do smarowania i krochmal do kąpieli. Fajnie działają na skórę, nie podrażniają i mają dobre składy.
sabyy

Postautor: ziaja03 » 23 listopada 2019, 20:27 - sob

Jeśli chorujesz na atopowe zapalenie skóry to niestety ale musisz bardzo dbać o nią i unikać stanów zapalnych bo w efekcie można doprowadzić do bardzo ostrych powikłań jak rany otwarte Stany zapalne nie leczone mogą właśnie doprowadzić w efekcie do takich powikłań. Najważniejsze jest kontrolowanie i częste wizyty u lekarza specjalisty.
ziaja03

Postautor: Blistka » 30 listopada 2019, 12:00 - sob

Sama nie wiem czy mam skórę atopową, czy po prostu to inna dolegliwość, ale wygląda ona fatalnie. Cały czas jest zaczerwieniona (szczególnie jest to widoczne na dłoni), sucha, pęka i boli. Od kilku dni szukam na necie jakichś porad na temat tego, co stosować na suchą skórę i trafiłam na ten ciekawy artykuł. Będę musiała coś z tym zrobić, bo jest to naprawdę uciążliwy problem.
Blistka

Postautor: Edyta6 » 15 stycznia 2020, 00:36 - śr

Nic tak nie pomoże skórze z problemami ATP czy łuszczycowymi jak preparaty CBD - na bazie konopii siewnej.Są takie sklepy internetowe które oferują preparaty CBD pod róznymi postaciami - nawet jako kosmetyki. Warto poczytać o właściwościach produktów z konopii siewnej - bo jest ich sporo . Tutaj https://www.hempking.eu/blog/page/4/ dowiecie się znacznie więcej. Ja od siebie dodam, że to także dobre rozwiązanie dla osób które narzekają na ciągłe migreny :)
Edyta6

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne