Rolety czy zasłony?

Budowa, remonty, wyposażenie

Re: Rolety czy zasłony?

Postautor: sandersania » 08 marca 2018, 08:17 - czw

zdecydowanie zasłony
sandersania

Postautor: Emilie123 » 28 marca 2018, 09:51 - śr

aha
Emilie123

Postautor: onaion » 05 kwietnia 2018, 22:14 - czw

Moim zdaniem zdecydowanie lepszym wyborem są rolety. Są wygodniejsze w użytkowaniu niż zasłony i przede wszystkim - łatwiejsze do utrzymania w czystości. Zasłony trzeba prać, ponieważ osiada na nich kurz, natomiast w przypadku rolet nie jest to konieczne ;) Sama niedługo będę zamawiała do nowego mieszkania jakieś ładne rolety - Poznań jest duży, więc jestem pewna, że znajdę firmę, która będzie miała to, czego szukam :)
onaion

Postautor: Leno » 15 kwietnia 2018, 12:06 - ndz

Zdecydowanie rolety. Zasłony już chyba odchodzą do lamusa. Poza tym w zasłonach zbiera się kurz a rolety można łatwo wyczyścić. Ja niedawno zamawiałam rolety zaciemniające do sypialni. Okna mam niewymiarowe dlatego zdecydowałam się na rolety robione na wymiar. Najtańsze znalazłam w sklepie DecoDesign. Mają bardzo duży wybór materiałów. Rolety wykonują szybko i solidnie, ponadto dołączają przejrzystą instrukcję do samodzielnego montazu.
Leno

Postautor: zycouyw » 17 kwietnia 2018, 11:20 - wt

Wszyskto zależy od tego jaki chcesz osiągnąć efekt w swoim wnęrzu.
Jeżeli zależy Ci na nowoczesności to z pewnością lepiej cięgnąć po rolety. Z kolei jeżli chcesz mieć przytulne wnętrze, to zasłony mogą być lepszym rozwiązaniem.
W pierwszej kolejności zachęcam Cię do przeczytania artykułu poradnikowego https://shopon.pl/artykul/wszystko-o-ro ... eznaczenie Po jego przeczytaniu dużo łatwiej będzie podjąć właściwą decyzję.
zycouyw

Postautor: Stokrotka » 18 kwietnia 2018, 14:27 - śr

A co myślicie nad tym, aby zamiast rolet i zasłon wybrać witraże okienne? Trafiłam nawet ostatnio na firmę, która wykonuje witraże do okien w Wiśniczu. Myślę, że witraże mogą efektownie rozpraszać śwatło, jednocześnie zabezpieczać przed nadmiernym wpadaniem promieni słonecznych do wnetrza.
Stokrotka

Postautor: Aneta13 » 21 kwietnia 2018, 16:03 - sob

Jeśli ktoś mieszka na parterze, to rolety są o wiele lepsze ! Nikt nie będzie zaglądał w okna :D
Aneta13

Poprzednia

Wróć do Wszystko dla domu