Kochani chciałabym m ieć piękny ogród!

Przedstaw swoje zainteresowania

Re: Kochani chciałabym m ieć piękny ogród!

Postautor: Leno » 15 kwietnia 2018, 20:09 - ndz

Jeśli chcesz miec piękny ogród to niezbędne są w nim piękne rośliny. Z pewnością zainteresuje Cię dobra szkółka roślin do ogrodu. Polecam zapoznać się z ofertą firmy ogrodniczej Marek Gurgul. U nich kupisz drzewa, krzewy, krzewy ozdobne a nawet kwiaty. W ofercie mają także kamienie ozdobne, żwir, elementy architektury ogrodowej oraz oświetlenie. Firma świadczy także usługi ogrodnicze.
Leno

Postautor: marciniak » 20 kwietnia 2018, 10:26 - pt

Polecam takie rozwiązanie jak agrotkanina. Wiele ułatwia jeśli chodzi o całoroczną pielęgnację roślin. Taka tkanina chroni je przed zimnem, chwastami, i wieloma innymi niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Myślę, że warto o tym poczytać.
marciniak

Postautor: onaion » 20 kwietnia 2018, 21:18 - pt

aniaola37 pisze:Przy pieknym ogrodzie rowniez przydac sie moze odpowiednia brama jak i cale ogrodzenie. Mi podobaja sie bardzo ogrodzenia kute.

Mi również podobają się ogrodzenia kute, jednak nie wtedy, kiedy absolutnie całe ogrodzenie jest w ten sposób wykonane. Moim zdaniem dużo lepiej wygląda to w połączeniu z ogrodzeniem wykonanym z płyt betonowych, na przykład takim, jakie oferuje firma Betblok. Na stronie https://betblok.pl/mury-z-betonu-nie-tylko-na-plac-budowy.php możecie sobie poczytać nieco więcej o takich murach z betonu. Dzisiaj są już specjalne środki do barwienia betonu, więc taki mu nie muszy być szary i nijaki.
onaion

Postautor: katarzyna.j » 24 kwietnia 2018, 08:45 - wt

ja również myślę, o zrobieniu sobie pięknego ogrodu. Zna ktoś z was może jakiegoś sprawdzonego producenta ogrodów zimowych? Szukam kogoś solidnego, kto ma renomę na rynku. Będę wdzięczna za pomoc w znalezieniu takiej firmy.
katarzyna.j

Postautor: wawka » 18 maja 2018, 10:39 - pt

Dla mnie piękny ogród, to przede wszystkim dużo roślinności. Jednak nikomu z was pewnie nie muszę wspominać, jak ciężko jest zadbać o rośliny, biorąc pod uwagę liczbę chorób czy chociażby same chwasty. Dlatego myślę, że wręcz koniecznością jest korzystanie z produktów od https://www.syngenta.pl/ na ochronę roślin.
wawka

Poprzednia

Wróć do Hobby