Aranżacja salonu

Dyskusje na różne tematy

Aranżacja salonu

Postautor: maślanka » 03 października 2017, 22:43 - wt

Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad aranżacją mojego salonu, mam takie meble: milemaison.pl/meble-prowansalskie-montreux-soft-grey i myślę czy będą pasowały do tego koloru abrdziej bezowe czy szare ściany? Jak myślicie?Dodatki chciałam czarne zrobić
maślanka

Re: Aranżacja salonu

Postautor: Tosia » 08 października 2017, 13:49 - ndz

Ja uwielbiam szare ściany, później bardzo łatwo dobrać do nich różne dodatki. Ja zazwyczaj wszystkie dodatki kupuję tutaj pm-m.pl można znaleźć wszystkie dodatki w bardzo niskich cenach. Albo nawet wykorzystać je i zrobić coś fajnego samemu! Bardzo polecam :)
Tosia

Postautor: Vinop » 09 października 2017, 08:23 - pn

Ja zawsze szukam pomysłów w internecie. Dla tych co mają salon połączony z kuchnią polecam artykuł https://www.dulux.pl/pl/inspiracje/aran ... -z-kuchnia Salon z kuchnią i kuchnia z salonem – to coraz częściej spotykana w polskich wnętrzach kombinacja. Z czego to wynika? Zmieniły się formy spędzania wolnego czasu, a jednocześnie nasze podejście do aranżacji. Kuchnia stała się miejscem, w którym możemy realizować swoje pasje i zainteresowania. Gotowanie przestało być żmudnym i uciążliwym obowiązkiem, odkryliśmy w tym sporo przyjemności! Przyjemności, którą warto się dzielić – z innymi domownikami oraz gośćmi. Połączenie kuchni i salonu stało się zatem obowiązkowe: możemy jednocześnie gotować i prowadzić rozmowę, kroić warzywa i dolewać kawy swoim gościom. Integracja obu pomieszczeń czy stref powinna być dokładnie zaplanowana i przemyślana. Pomogą nam w tym zarówno meble o podobnym charakterze czy wykończeniu, jak i przemyślane kolory ścian. Nic nie stoi oczywiście na przeszkodzie, aby połączyć dwie lub więcej barw.
Vinop

Postautor: Rusałka » 10 października 2017, 11:58 - wt

Mi się bardzo podobają szare ściany. Własnie zabieram się za malowanie salonu i chce mieć takie kolory. Zawsze mi się szarości podobały, poza tym do szarego pasuje praktycznie wszystko. Myślałam też o szarych/czarnych meblach ale ostatecznie wybrałam meble w kolorze naturalnego drewna. Takie drewniane meble można kupić w sklepie internetowym Urok Drewna https://www.urokdrewna.pl/szafy-witryny . Oferuję meble z litego drewna, solidne i bardzo dobrej jakości.
Rusałka

Postautor: Kamyk » 10 października 2017, 18:28 - wt

Myślę, że fajnie byłoby się skontaktować z projektantem
Kamyk

Postautor: Zacjol » 11 października 2017, 15:29 - śr

Maluj na szaro a dodatki jak najjaśniejsze lub połączenie white/black.
Zacjol

Postautor: kimmy33 » 11 października 2017, 15:32 - śr

Niedługo wprowadzę się do cudownego mieszkania od Lokum Deweloper - mieszkania wrocław i właśnie projektuję wykończenie salonu. Dlatego też jestem niezmiernie wdzieczny za linki, które tutaj podrzucacie. Dzięki nim zdążyłem już wybrać meble i kolory ścian. Pozdrawiam serdecznie!
kimmy33

Postautor: zatorowa » 16 października 2017, 08:44 - pn

Myślę, że aranżacja mieszkania to indywidualna sprawa. Ja raczej nie skupiałabym się na poradach z sieci, a poszukała tego, co faktycznie mi się podoba.
zatorowa

Postautor: Zacjol » 16 października 2017, 09:13 - pn

Dlaczego? Sieć pełna jest ciekawych inspiracji,więc warto z nich korzystać. Choć faktem jest by robić to z głową i według własnych upodobań. ;)
Zacjol

Postautor: Submarine » 16 października 2017, 15:50 - pn

Dokładnie tak, warto rzucić okiem na jakieś stronki tego typu bo pomysłów jest naprawdę masa
Submarine

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne