Ogrzewanie a pompa ciepła

Budowa, remonty, wyposażenie

Re: Ogrzewanie a pompa ciepła

Postautor: Rusałka » 22 lipca 2022, 14:03 - pt

Obecnie bardzo dużo osób decyduje się na wymianę pieca na pompę ciepła, lub wybiera pompę do ogrzewania nowo budowanych domów. To bardzo dobre rozwiązanie ponieważ pozwala na ekonomiczne ogrzewanie budynku. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak działa pompa ciepła, to zerknijcie do artykułu https://pompyciepla.ecocomfort.pl/stref ... a-ciepla-2 . Tam znajdziecie szczegółowy opis zasad działania pompy ciepła oraz informacje o kosztach ogrzewania domu tym urządzeniem.
Rusałka
 
Posty: 522
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 13:43 - czw

Re: Ogrzewanie a pompa ciepła

Postautor: SebastianMik » 30 lipca 2022, 11:23 - sob

Jeżeli rozważacie wybór pompy ciepła jako ogrzewanie waszego domu i chcielibyście dokładnie poznać cennik prac montażowych to polecam bardzo dobry artykuł - https://remont.biz.pl/cennik/cennik-mon ... i-gazowej/ z którego dowiecie się więcej na temat cennika montażu instalacji gazowej i jednocześnie jak dokładnie mogą wyglądać koszty, aby w odpowiedni sposób się do takich prac oczywiście przygotować mając optymalny budżet. Pozdrawiam serdecznie!
SebastianMik
 
Posty: 214
Rejestracja: 05 listopada 2021, 09:21 - pt

Re: Ogrzewanie a pompa ciepła

Postautor: Reportowicz » 05 sierpnia 2022, 09:24 - pt

Jak najbardziej takie rozwiązania moim zdaniem są niezwykle ważne i zarazem dość innowacyjne. Muszę dodać, że ja sam także niedawno natrafiłem na bardzo interesujący materiał https://www.aircon.panasonic.eu/PL_pl/b ... cic-uwage/ gdzie właśnie ciekawie opisano to jak należy dobrać pompę ciepłą do danego budynku. Takie porady są na pewno bardzo cenne.
Reportowicz
 
Posty: 530
Rejestracja: 20 lutego 2021, 14:19 - sob

Poprzednia

Wróć do Wszystko dla domu

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: bubek