Sprzątanie mieszkań Warszawa- jakieś sugestie?

Dyskusje na różne tematy

Re: Sprzątanie mieszkań Warszawa- jakieś sugestie?

Postautor: whiterose » 14 września 2021, 21:29 - wt

Ja tam nie mam nic przeciwko usługom tego typu... W końcu dzisiaj każdy patrzy na wygodę i na to, aby zyskać odrobinę czasu dla siebie. A wiadomo ile czasu pochłania praca i jeszcze inne życiowe aspekty. Dlatego, dlaczego by nie pomóc sobie? Ja ostatnio przeglądałam oferty https://fixly.pl/kategorie/sprzatanie usługodawców tego typu i sama zastanawiam się czy nie skorzystać z takiej opcji. Bo przyznam się, że też już wszystkiego nie nadążam robić.
whiterose
 
Posty: 342
Rejestracja: 26 września 2019, 20:07 - czw

Re: Sprzątanie mieszkań Warszawa- jakieś sugestie?

Postautor: Moska90 » 26 września 2021, 15:00 - ndz

Dzisiaj faktycznie firmy sprzątające są poszukiwane na rynku. Wiele przedsiębiorstw szczególnie tych biurowych, korzysta z takich usług. Jeżeli chcecie wyspecjalizować się w takich działaniach, to na pewno powinniście zadbać o dobór jak najlepszych środków czyszczących, na których będziecie pracować. Moim zdaniem warto byłoby na pewno zwrócić uwagę na tak płyn do czyszczenia grilla, który znajdziecie na stronie https://sklep.voigt.pl/ogrod To może znacząco poprawić jakość waszej pracy, więc śmiało tam zaglądać a i zwróćcie uwagę na te produkty.
Moska90
 
Posty: 775
Rejestracja: 16 marca 2020, 22:17 - pn

Re: Sprzątanie mieszkań Warszawa- jakieś sugestie?

Postautor: buntowniczka90 » 02 października 2021, 16:24 - sob

Ja ogólnie rzecz biorąc to samodzielnie zajmuje się porządkowaniem mojego mieszkania. Ale faktycznie są prace, które wolę zlecać fachowcom.. Chociażby teraz interesuje mnie czyszczenie kanap warszawa - ich pranie. Dlatego chce zgłosić się do firmy Czyścioszek. Słyszałam, że są rzetelni i profesjonalni.
buntowniczka90
 
Posty: 608
Rejestracja: 02 listopada 2017, 18:45 - czw

Re: Sprzątanie mieszkań Warszawa- jakieś sugestie?

Postautor: Elfika » 07 października 2021, 12:41 - czw

Każdy żyje jak chce,jeśli ktoś nie lubi sprzątać,nie potrafi,a stać go na zatrudnienie firmy sprzątającej,to czemu nie.ja osobiście ,nie zrobiła bym tego,sama dokładnie sprzątam swój dom ekologicznymi środkami czystości od https://biostar.pl/
Produkty te wytwarzane są w przyjaznych dla środowiska technologiach produkcji przy jednoczesnym wykorzystaniu naturalnych surowców. Są skuteczne,bezpieczne i dzięki nim w domu zawsze będzie czysto,świeżo i żadne brzydkie zapachy nie będą unosiły się w pomieszczeniach.
Elfika
 
Posty: 29
Rejestracja: 01 czerwca 2020, 15:15 - pn

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron