Włosy wypadają - co robić?

Dyskusje na różne tematy

Re: Włosy wypadają - co robić?

Postautor: radio94 » 28 czerwca 2021, 08:45 - pn

Bardzo poleca się czarną tubę dx2 przy wypadaniu włosów. Wiem, że często faceci się z tym zmagają, dlatego warto znaleźć coś co im pomoże. Nie każdy przecież musi pogodzić się z efektem starzenia.. Ja mam wiele kompleksów ale jak to kobieta staram sie znaleźć coś co pomoże mi je wyleczyć, albo może ja się z nimi kiedyś pogodzę.
radio94

Postautor: berta1 » 29 czerwca 2021, 10:56 - wt

Myślę, że wybór odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji też jest kwestią bardzo istotną. Dlatego polecam poczytać, czym charakteryzuje się taki olejek do wlosów: https://naturasiberica.com.pl/pl/produc ... l-820.html . Są to produkty odpowiednie także dla wegan.
berta1

Postautor: Wiki823 » 22 lipca 2021, 12:14 - czw

Jak najbardziej warto zastosować preparat Locerin . Dzięki jego działaniu w końcu pozbyłam się kompleksów związanych z łysieniem
Wiki823

Postautor: answer » 28 lipca 2021, 11:05 - śr

Na początek warto zbadać hormony, bo może się okazać ogólnie, że masz z nimi problem. Kolejna sprawa, że należałoby w dużej mierze zastanowić się ogólnie nad może sztucznymi włosami? To wcale nie jest rzadkość, a tutaj remy-hair.pl macie możliwość zakupu peruki. Co ważne, jest to peruka przede wszystkim dla każdego, z naturalnego włosia.
answer

Postautor: bubek » 03 sierpnia 2021, 13:30 - wt

Skoro padł już temat peruk, to koniecznie zajrzyjcie pod ten adres: https://perukikielce.pl/peruki-warszawa/ - rzecz jasna, jeśli jesteście zainteresowani tego typu zakupem. W tym sklepie, odnajdziecie profesjonalną pomoc, a także produkty wysokiej jakości. Wydaje mi się, że to najlepszy sposób na odpowiedni zakup, ponieważ pracują tam fachowcy, którzy są wam w stanie odpowiednio doradzić.
bubek

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne