Gotowy komputer czy składany?

Komputery, tablety, telefony

Re: Gotowy komputer czy składany?

Postautor: wawka » 12 lutego 2021, 10:42 - pt

Skoro o komputerach mowa, to macie namiar na sprawdzony serwis? Coś się dzieje z moim komputerem, mega się zacina mimo tego że jest wyczyszczony praktycznie do zera i mam ochronę przed wirusami. Nie wiem czy nie zdecydowac się na naprawa komputerów olsztyn Czytałam bardzo dobre opinie o tym serwisie.
wawka

Postautor: rafal20 » 23 lutego 2021, 18:28 - wt

Kupując laptopa do biura, na pewno warto zaopatrzyć się w porządny antywirus, który ochroni Was przed wirusami, czy nawet atakami hackerskimi. Ale na razie kupiłam laptopa ale wczesniej oglądałam najlepsze marki laptopów
rafal20

Postautor: Wiolkaj » 01 marca 2021, 00:26 - pn

Ja mam składany, z resztą takimi rzeczami to zajmuje się mój mąż a ja tylko na tym pracuję :) Mogę tylko powiedzieć że mam słuchawki radon 610 i klawiaturę xenon 800 z Genesisa mąż bardzo chwali tą firmę mówi że wszystko jest polskiej produkcji
Wiolkaj

Postautor: rossen » 18 marca 2021, 10:36 - czw

Można składać, a dlaczego nie? Mi się w ogóle wydaje, że wtedy mamy pewność tego, co posiadamy. I będzie nam łatwiej na przykład to wszystko potem odpalić - filmy, gry, albo wymagające aplikacje. A skoro o tym mowa, to powiedzcie, czy Printor, czyli producent elektroniki jest Wam znany? Zastanawiam się, czy to nie u niego szukać odpowiednich komponentów. W końcu zajmuje się procesorami i innymi elementami.
rossen

Postautor: alicjakruk21 » 31 marca 2021, 11:41 - śr

Myślę, że jeśli szukacie oszczędności to warto wybrać komputer poleasingowy, który ma świetne parametry, a jednocześnie jest dużo tańszy niż nowy model. Na stronie https://sprzetowo.pl/komputery-stacjona ... leasingowe znajdziecie szeroki wybór sprzętu, który każdy z was będzie mógł indywidualnie dobrać do potrzeb. Komputery są dobrej jakości i można je zakupić w bardzo dobrej cenie.
alicjakruk21

Postautor: Moska90 » 31 marca 2021, 20:26 - śr

Tak, to ważna rzecz. Liczy się w końcu to, byście byli w stanie najlepiej poradzić sobie z dobraniem odpowiedniego sprzętu pod kątem Waszych potrzeb. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście już teraz zajrzeli do https://www.sferis.pl/karty-sieciowe-2890 i sprawdzili takie karty sieciowe. To bardzo ciekawe rozwiązanie, które na pewno powinniście mieć na uwadze.
Moska90

Postautor: marciniak » 20 kwietnia 2021, 12:30 - wt

Moim zdaniem na rynku jest dostępnych tak wiele komputerów, że nie ma żadnego sensu składać kolejnego od zera. A jeśli nie chcecie przepłacać to zainteresujcie się komputerami poleasingowymi. Znajdziecie je tutaj: https://at-outlet.pl/laptopy-toshiba .
marciniak

Poprzednia

Wróć do Urządzenia elektroniczne