Jakie studia

Dyskusje na różne tematy

Re: Jakie studia

Postautor: mczay » 19 grudnia 2020, 18:44 - sob

Z kierunków artystycznych to może architektura krajobrazu ? Ta uczelnia ma taki kierunek http://www.wseiz.pl/pl/uczelnia/wydzial ... krajobrazu . Ukończenie tego kierunku studiów umożliwia planowanie, projektowanie oraz realizację obiektów architektury krajobrazu, takich jak np.: ogrody, parki. Studia te to połączenie umiejętności inżynierskich z tymi artystycznymi. Bardzo ciekawy zawód, takich specjalistów potrzeba coraz więcej.
mczay

Postautor: natalka__6483 » 22 grudnia 2020, 19:57 - wt

Każdy powinien się nad tym dobrze zastanowić, ponieważ jest to bardzo ważna życiowa decyzja
natalka__6483

Postautor: alicjakruk21 » 13 stycznia 2021, 22:10 - śr

Jeśli ktoś chce wybrać się na studia związane z architekturą to warto się do nich dobrze przygotować i sprawdzić czy rzeczywiście chcemy działać w przyszłości w tym kierunku. Polecam zapoznać się z kursem, o którym więcej poczytacie tutaj . Zajęcia przygotowują do egzaminów i studiów w tym kierunku. Myślę, że to szansa na to by zdobyć mnóstwo ciekawych informacji i doszkolić się w tym zakresie.
alicjakruk21

Postautor: Alcia^20 » 14 stycznia 2021, 20:39 - czw

Ja kończyłam stomatologię ale pracuję w kompletnie innej branży. Także trzeba się dobrze zastanowić nad wyborem aby w przyszłości wykonywać zawód, do którego się przyuczało :)
Alcia^20

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne