Jak dbacie o cerę?

Dyskusje na różne tematy

Re: Jak dbacie o cerę?

Postautor: Rusałka » 24 czerwca 2020, 22:16 - śr

No krem to u mnie podstawa ale ja jeszcze dodoatkowo biore kapsułki oeparol z olejem z wiesiołka./ Moim zdaniem trzebw wspomagaś skórę "od środka", wiadomo, że to co jemy wpływa na kondycję skóry, włosów i paznokci. Olej wiesiołkowy wzmacnia i regeneruje skórę, nawilża ją i sprawia, że ma ładny koloryt. U mnie sprawdził się doskonale
Rusałka

Postautor: alfa » 18 lipca 2020, 15:22 - sob

jesli o krem chodzi, to ja ostatnio kupilam sobie fajny przeciwzmarszczkowy z Bielendy, seria Reg Ginseng, po miesiacu regularnego stosowania widze naprawde fajne efekty
alfa

Postautor: lolka05 » 31 lipca 2020, 13:57 - pt

Twoja cera to przede wszystkim kwestia indywidualna. Jej stan zależy od wielu kwestii, przede wszystkim jednak warto wiedzieć jak postępować aby móc osiągnąć wyznaczony przez siebie cel pielęgnacyjny. Pamiętaj także o filtrze SPF. Jeśli znasz trochę temat to wiesz, że jest on kluczowy i "spina" całą pielęgnację. Poznaj zatem wszelkie fakty na jego temat na stronie https://dermalogica.pl/czytaj/20-wszystko-co-wiedziales-na-temat-spf-jest-bledem gdzie wszystko jest dokładnie opisane.
lolka05

Postautor: kitkaja » 09 sierpnia 2020, 21:40 - ndz

Przede wszystkim trzeba stosować naturalne kosmetyki na bazie naturalnych składników jak aloes i propolis. Jest to gwarancja że wybrałaś najlepszy produkt ale marka FOREVER powinna ci się już obić o uszy. Mają produkty zarówno do pielęgnacji jak i oczyszczania w najniższej cenie a wszystko to zakupisz tutaj https://aloe-forever.pl/ Na pewno się nie zawiedziesz jako ich klient.
kitkaja

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne