Mały sprzęt AGD

Budowa, remonty, wyposażenie

Re: Mały sprzęt AGD

Postautor: milord » 20 października 2019, 21:36 - ndz

gdyby ktos z was poszukiwal czegokolwiek jesli chodzi o sprzet do sprzatania itp to polecam myjki.com , ostatnio kompletowalem sobie wlasnie takie akcesoria do nowego domu, odkurzacz, mop itp , no i wlasnie u nich kupowalam, kolega polecil mi ten sklep i faktycznie jest super, bardzo bogata maja oferte
milord

Postautor: Triumph » 24 listopada 2019, 20:39 - ndz

Wiele bardzo przydatnych rzeczy z małego agd, a przede wszystkim sprawdzonych marek znajdziecie na stronie sklepu Adler. Mnie ostatnio zainteresował taki oto blender wielofunkcyjny https://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_4623. Wydaje mi się, że przyspieszy to bardzo przygotowywanie wielu potraw, a poza tym pozwoli utrzymać kuchnię w czystości. Mój aktualny blender ręczny nie dość, że z powodu tylko jednego noża ma duże ograniczenie możliwości, to jeszcze muszę się bardzo starać, żeby nie opryskać zupą całej kuchni :lol:
Triumph

Postautor: KonradSkal » 29 stycznia 2020, 11:06 - śr

Hej bardzo wielu właścicieli punktów gastronomicznych ma problem z awariami sprzętu AGD. Wiele osób zamiast naprawiać, często decyduje się na zakup nowego sprzętu, co jest błędem. Moim zdaniem wartym polecenia sklepem jest Horeca Parts. Ja ostatnio od nich zamawiałem części do stołów mroźniczych .
KonradSkal

Postautor: Moska90 » 29 czerwca 2020, 22:02 - pn

Jasne, że tak. Przecież dzisiaj jesteście w stanie zakupić świetne sprzęty właśnie za pośrednictwem internetu. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście zajrzeli do https://www.eldom.eu/ i sprawdzili ich produkty. Pod kątem małego AGD może być to dla Was idealnym rozwiązanie, więc sami się o tym przekonajcie.
Moska90

Poprzednia

Wróć do Wszystko dla domu