Samochód po wypadku

Forum o samochodach, motorach

Re: Samochód po wypadku

Postautor: Alice » 28 maja 2020, 12:33 - czw

Zależy jak bardzo jest skasowany. Możesz sprzedać do skupu, na złom, albo na części.

Postautor: buntowniczka90 » 31 maja 2020, 22:41 - ndz

A ja myślę, że skup to jest aut to jest ostateczność. Ja zaczęłabym od tego, że wystawiałabym ogłoszenia motoryzacja na takich portalach jak https://clixs.pl/ i jakiś czas poczekałabym. Myślę, że ktoś po jakimś czasie się zgłosi po twój samochód i na pewno wynegocjujesz nawet lepsze pieniądze za niego. Warto spróbować, bo nic nie tracisz, a możesz jeszcze nawet zyskać.
buntowniczka90

Postautor: CaroCaro_89 » 14 czerwca 2020, 23:18 - ndz

Wszystko zależy od tego jak mocno samochód został uszkodzony. Jeśli szkoda całkowita to nie bawiłabym się w naprawianie bo jednak użytkowanie takiego auta nie będzie bezpieczne.
CaroCaro_89

Postautor: iskra » 25 czerwca 2020, 20:36 - czw

A co w kwestii odszkodowania, może warto byłoby sprawdzić. Też czy ktoś nie ucierpiał w takim wypadku. Zawsze w tym temacie można się poradzić. W Poznaniu kancelaria Eventum zajmuje się dochodzeniem odszkodowań za zdarzenia komunikacyjne na osobie i w pojeździe. Konsultacja wstępna u nich nic nie kosztuje, a pozwoli ocenić szanse na uzyskanie odszkodowania. Zajmują się nawet sprawami, gdzie odszkodowanie było zaniżone. W sumie na każdym etapie sprawy można na nich polegać.
iskra

Postautor: rybcia » 26 czerwca 2020, 11:15 - pt

Ja ostatnio też miałam wypadek i pierwsze co zrobiłam, to zadzwoniłam po pomoc drogową. Dobrym wyborem okazała się auto laweta Poznań i okolice: https://lawety.w.poznaniu.pl/. Polecam usługi tej firmy.
rybcia

Poprzednia

Wróć do Rozmowy o motoryzacji