Wyciągarka do samochodu

Forum o samochodach, motorach

Wyciągarka do samochodu

Postautor: l4s3k » 02 marca 2020, 14:18 - pn

Remontuję sobie starego defendera, do jazdy po bezdrożach. Trochę u mnie jest terenów i leśnych dróg, gdzie śmiało mogę się pokręcić. Brakuje mi dobrej wyciagarki, co da radę w terenie. Może coś znacie i polecicie?
l4s3k

Re: Wyciągarka do samochodu

Postautor: bzik » 03 marca 2020, 20:44 - wt

Może coś ci podpasuje od kangaroowinch? Całkiem dobra marka, niezła cena i fajne podejście do klienta mają. Co do ich serwisu to nie mam pojęcia, bo moja wyciągarka po prostu się nie psuje :) Ten ich najwyższy model to spokojnie sobie z twoim defenderem da radę. Dobra lina i wyciąga :)
bzik

Postautor: Romka » 04 marca 2020, 20:07 - śr

A czy kangaroowinch to dawny powerwinch?
Romka

Postautor: kajaM » 05 marca 2020, 16:03 - czw

bzik pisze:Może coś ci podpasuje od kangaroowinch? Całkiem dobra marka, niezła cena i fajne podejście do klienta mają. Co do ich serwisu to nie mam pojęcia, bo moja wyciągarka po prostu się nie psuje :) Ten ich najwyższy model to spokojnie sobie z twoim defenderem da radę. Dobra lina i wyciąga :)

Kangaroowinch znajomy ma zamontowany u siebie i daje radę. Nieraz z róznych opresji go wyciągał. Mogę się podpytać o model jak ktoś zainteresowany. Podobno to jeden z najmocniejszych wyciągarek jakie mają w ofercie. Przypuszczam, że ta wyciągarka miała najlepszy stosunek jakości do ceny, bo tak zawsze kolega ocenia to, co kupuje do samochodu.
kajaM

Postautor: bzik » 12 marca 2020, 21:58 - czw

Romka pisze:A czy kangaroowinch to dawny powerwinch?

Dokładnie. Niedawno zmieniali markę na nową. Tak do końca nie wiem z czym to jest związane. Gdzieś trafiłem na informację, że wchodzą na nowy rynek i tam ta nazwa jest zastrzeżona. Ale to tylko informacja zasłyszana.
bzik

Postautor: onaion » 25 marca 2020, 09:36 - śr

Ja widziałam ostatnio takie wyciągarki samochodowe w sklepie internetowym https://terenowiec.pl/pl/97-wyciagarki-samochodowe. Co o nich sądzicie? Opłaca się Waszym zdaniem zamówić taką wyciągarkę właśnie w tym sklepie?
onaion

Postautor: l4s3k » 30 marca 2020, 19:13 - pn

onaion jak widzę to tam też mają wyciągarki kangaroowinch. Coraz bardziej mi te ich modele przypadają. Co prawda nie wiem czy K12000 nie będzie dla mnie za mocnym rozwiązaniem. Z drugiej strony mocy nigdy za mało w terenie ;)
l4s3k

Postautor: Seweryn » 03 kwietnia 2020, 13:03 - pt

l4s3k pisze:onaion jak widzę to tam też mają wyciągarki kangaroowinch. Coraz bardziej mi te ich modele przypadają. Co prawda nie wiem czy K12000 nie będzie dla mnie za mocnym rozwiązaniem. Z drugiej strony mocy nigdy za mało w terenie ;)

Kangaroowinch to chyba stary, dobry Powerwinch?
Seweryn

Postautor: l4s3k » 07 kwietnia 2020, 18:24 - wt

Seweryn pisze:Kangaroowinch to chyba stary, dobry Powerwinch?

Dokładnie. Niedawno zmieniali markę. Nadal to ten sam dobry sprzęt. Niezawodny w terenie. K12000 to naprawdę mocne rozwiązanie ale warto sie nad nim zastanowić. Nigdy za mało mocy w terenie :)
l4s3k

Postautor: bzik » 13 maja 2020, 20:52 - śr

l4s3k pisze:
Seweryn pisze:Kangaroowinch to chyba stary, dobry Powerwinch?

Dokładnie. Niedawno zmieniali markę. Nadal to ten sam dobry sprzęt. Niezawodny w terenie. K12000 to naprawdę mocne rozwiązanie ale warto sie nad nim zastanowić. Nigdy za mało mocy w terenie :)

A to racja. Moc się przyda. Tylko jak za wsze z głową należy do takiej zabawy podchodzić. Jak widzę to modele Powerwinch i Kangaroowinch różnią się tylko literkami przed numerem modelu. A tak to są identyczne konstrukcje o tych samych parametrach, więc nie ma znaczenia co będzie przed maską. Na Kangaroowinch mniej pokusi się pewnie potencjalny chętny cudzej własności :twisted:
bzik

Następna

Wróć do Rozmowy o motoryzacji