pożyczka dla biznesu

Dyskusje na różne tematy

Re: pożyczka dla biznesu

Postautor: paulinabb » 14 sierpnia 2019, 09:29 - śr

kredyt to dobry pomysł ale lepiej poważnie to przemyśleć
paulinabb

Postautor: nwkagnieszka » 22 października 2019, 10:05 - wt

Nawet jeśli jakaś firma ma świetne opinie, nie zawsze musi to oznaczać, że ich oferty są naprawdę atrakcyjne. Nie znając się wcale na finansach łatwo można dać się złapać na przykład na jakieś utajone koszta. Na szczęście da się temu zapobiec - trzeba po prostu skorzystać z usług zaufanego pośrednika kredytowego. Dla mnie najlepszy pośrednik to https://zwolen.habzafinanse.com.pl/, są skuteczni, a do tego na pewno Cię nie oszukają.
nwkagnieszka

Postautor: Kalina1 » 14 listopada 2019, 20:12 - czw

A jaki prowadzicie lub planujecie prowadzić profil dzialalnosci? wedlug mnie teraz warto postawic na produkcje i sprzedaz supelementów. W dzisiejszych czasach zapominamy uzupelniac niedobory skladnikow odzywczych w naszym organizmie i szybko sie przemeczamy. Takze taki ratunek w kapsulkach moze byc swietnym rozwiazaniem :) Ta firma https://tantus.pl/certyfikat-iso-22000-2005/ posiada spore doswiadczenie w branzy i pomoze ci opracowac recepture jak i wyprodukowac suplementy.
Kalina1

Postautor: Igor » 10 grudnia 2019, 11:30 - wt

Prowadzę małą działalność i też właśnie zastanawiam się nad pożyczką. Właściwie to interesuje mnie jakaś chwilówka na raty bo nie potrzebuję dużej ilości gotówki. Tak czytam te wasze oferty i kilka z nich jest naprawdę ciekawych. Myślę, że coś wybiorę
Igor

Postautor: Vinop » 15 stycznia 2020, 11:17 - śr

Witam wszystkich!

Moim zdaniem w takim przypadku warto się zwrócić do sprawdzonej na rynku instytucji. Nie ma co tracić czasu i pieniędzy na wątpliwej jakości miejsca. Ja osobiście polecałbym wam sprawdzić https://www.santanderconsumer.pl/ Jest to, jak się mówi uznana na rynku marka więc nie musicie się niczego obawiać. Jeżeli natomiast mielibyście jakieś wątpliwości albo pytania to zajrzyjcie na stronę. Alternatywnie zawsze możecie zapytać kompetentną obsługę, z całą pewnością wam pomoże. Pozdrawiam i polecam sprawdzić!
Vinop

Postautor: KonradSkal » 25 stycznia 2020, 19:26 - sob

Zaciągnięcie pożyczki to wyjątkowo ciężka decyzja. Tak poważną sprawę powinniśmy spokojnie przekalkulować. Dużo osób ma zaciągnięty kredyt. Jest to całkiem normalna opcja w naszym kraju. Sprawy dookoła kredytów są często bardzo trudne. Jeśli szukacie jakichś dodatkowych informacji to poszukajcie czegos tutaj: http://bez-zdolnosci.pl
KonradSkal

Postautor: jajecznica » 28 stycznia 2020, 20:08 - wt

KonradSkal pisze:Zaciągnięcie pożyczki to wyjątkowo ciężka decyzja. Tak poważną sprawę powinniśmy spokojnie przekalkulować. Dużo osób ma zaciągnięty kredyt. Jest to całkiem normalna opcja w naszym kraju. Sprawy dookoła kredytów są często bardzo trudne. Jeśli szukacie jakichś dodatkowych informacji to poszukajcie czegos tutaj: http://bez-zdolnosci.pl

'Moim zdaniem w takim przypadku to warto skorzystać z pomocy doradcy finansowego jeśli chodzi o szybka pożyczka przez internet Ja korzytałam z pomocy Sprint Money. Przygotowali dla mnie kilka ofert pożyczkowych. I co ważne zrobili to całkiem za darmo.
jajecznica

Postautor: whiterose » 30 stycznia 2020, 20:14 - czw

Kredyty czasami mogą nam pomóc rozwiązać wiele problemów. Mogą nam pomóc w trudnych sytuacjach, kiedy nie mam środków do życia ze względu na inne ważne wydatki. Doradca kredytowy https://ic-ekspertfinansowy.pl/ pomoże wam dostosować jak najlepszą pożyczkę do waszych indywidualnych potrzeb. Taką, która będzie opłacalna i łatwa w spłacaniu. Warto skorzystać z takiej możliwości.
whiterose

Postautor: opiekunnestbank » 10 lutego 2020, 22:36 - pn

Szanowni Państwo, w ofercie Nest Banku mamy dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz firm kilka ofert kredytów:

- BIZnest Kredyt w Ratach dla Przedsiębiorców (do 800 000 zł na biznes z prowizją od 0 % - maksymalna kwota kredytu dla klientów rozliczających się z Urzedem Skarbowym w formie Pełnej Księgowości, maksymalna kwota kredytu bez zabezpieczeń i poręczycieli do 550 000 zł, maksymalny okres spłaty to 144 miesiące);
- BIZnest Kredyt na Rozwój - kredyt inwestycyjny dla przedsiębiorcy zabezpieczony gwarancją COSME do 550 000 zł na 144 miesiące,
- BIZnest Limit w Koncie – Przedsiębiorca (dla osób prowadzących działalność minimum 12 miesięcy, wygodny sposób spłaty - każdy wpływ na rachunek automatycznie zmniejsza zadłużenie, możliwość automatycznego odnowienia limitu, nawet do 250 000 zł);
- Kredyt dla rodzinnych firm do 350 000 zł (oferta dla klientów rozliczających się w formie książki przychodów i rozchodów, w tej ofercie można elastycznie dopasować warunki spłaty. Klient decyduje o dacie płatności raty lub zawiesisz spłatę nawet na 3 miesiące).

Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl/dla-twojej-firmy/kredyty

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank

Postautor: iwa88 » 12 lutego 2020, 16:22 - śr

Sama niedawno rozglądałam się za kredytem dla biznesu, na rozwój swojej działalności. Niestety, na wlasną rękę, ciężko było mi podjąć jakąkolwiek decyzję. Dlatego też zdecydowałam się skorzystać z usług specjalistów, w tym przypadku doradcy finansowego. W sieci znalazłam namiar na doradcę finansowego cezaryzych.pl i to właśnie z jego usług skorzystałam. Polecam wam zgłosić się właśnie do p. Cezarego :)
iwa88

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne