Parking w Balicach - który?

Dyskusje na różne tematy

Parking w Balicach - który?

Postautor: Leno » 21 lutego 2018, 19:40 - śr

Który parking w Balicach polecacie? Jak to jest z dojazdem z parkingu na lotnisko - jest jakiś transport czy trzeba zasuwać samemu pod terminal?
Leno

Re: Parking w Balicach - który?

Postautor: Rusałka » 21 lutego 2018, 19:58 - śr

Hmm ParkujGo - parking w Balicach ma w swojej ofercie wlasnie (w cenie biletu, oczywiscie) dowoz z parkingu na samo lotnisko busem i powrot - dostajemy od nich nr telefonu komorkowego, na ktory mamy dzwonic o kazdej porze dnia i nocy (po przylocie do Krakowa) i w ciagu kilku minut - bus sie po nas zjawia. Niezla opcja, prawda? A cena postoju auta? Wychodzi srednio okolo 6 zl za dobe, wiec tanio, prawda?
Rusałka

Postautor: wiktoria » 13 kwietnia 2018, 11:35 - pt

A kojarzycie może jakiś godny uwagi i niedrogi parking w Modlinie? Bo tak się złożyło, że nikt mnie niestety na lotnisko nie odwiezie, a nigdy z takich miejsc nie korzystałam.
wiktoria

Postautor: Lipka33 » 13 kwietnia 2018, 13:09 - pt

wiktoria pisze:A kojarzycie może jakiś godny uwagi i niedrogi parking w Modlinie? Bo tak się złożyło, że nikt mnie niestety na lotnisko nie odwiezie, a nigdy z takich miejsc nie korzystałam.

Do Modlina to chyba najlepiej jechać transferem. Zobacz jakie zniżki ma Modlinbus- chyba warto to wykorzystać :)
Lipka33

Postautor: Greysowa » 29 marca 2019, 14:32 - pt

Przy każdym lotnisku jest jakiś parking. Zapoznajcie się wcześniej z cenami, ofertą oraz tym jak daleko są od terminala. Na stronce https://orangeparking.pl znajdziecie parking lotnisko Balice który jest 100 metrów od samego lotniska. Orange Parking posiada 3 parkingi obok siebie i bardzo niskie ceny na pozostawanie bezpiecznie samochodu na dowolny czas. Wiadomo, że na więcej dni będą bardziej korzystne ceny
Greysowa

Postautor: jajecznica » 18 października 2019, 10:22 - pt

A nie lepiej wybrać się taksówką na lotnisko, po co potem cały urlop zamartwiać się co się dzieje z samochodem. Jesli chodzi transfer katowice czy do Balic to zawsze wybieram firmę transferis24.pl Mają komfortowe auta, dobre ceny, (można płacić kartą!) i są zawsze na czas
jajecznica

Postautor: kitkaja » 26 stycznia 2020, 22:26 - ndz

Ja będę wylatywać z Wrocławia i chcę skorzystać z usług Parkingu jakim jest https://www.startparking.pl/parkingi-st ... ce-wroclaw z tego co widziałam w lokalizacjach parkingów to mają również plac w Balicach więc polecam się zapoznać z ofertą, ceny sa naprawdę przystepne.
kitkaja

Postautor: Leno » 25 marca 2020, 14:39 - śr

Jeśli chcesz zostawią auto na dłuższy czas to najlepiej wybrac prywatny parking balice. Panda Parking na ul. Krakowskiej ma bardzo dobre ceny. U nich parkowanie na dwa tygodnie kosztuje nieco ponad 80 zł. Parking jest ogrodzony, strzeżony i monitorowany więc auta sa bezpieczne. Ogromnym plusem jest to, że można tu płacić kartą, gotówką a nawet w walucie.
Leno

Postautor: arek565 » 11 sierpnia 2020, 10:16 - wt

Jeżeli wylatujecie się na wakacje nie wiecie co zrobić z samochodem to polecam https://parkujgo.pl tutaj możecie na krótko lub na dłuższy termin pozostawić samochód na całodobowym monitorowanym parkinu. Bardzo dobra lokalizacja bo niedaleko lotniska. Poczytajcie dokładnie ich ofertę. Według mnie jest najlepsza. Polecam.
arek565

Postautor: rossen » 29 listopada 2020, 08:42 - ndz

Dzięki za wskazówki!
rossen

Następna

Wróć do Rozmowy ogólne