Suche włosy

Dyskusje na różne tematy

Re: Suche włosy

Postautor: Vinop » 19 grudnia 2019, 13:12 - czw

Cześć wszystkim:)

Moda to coś co we włosach widać bardzo dokładnie. Nie wiecie może o czym mówię? Już tłumaczę na przykładzie. Dajmy na to opaski do włosów, kiedyś były bardzo modne. Teraz znowu wracają do łask. Warto więc wiedzieć jak nosić taką opaskę. Jeżeli jeszcze nie wiecie jak to zrobić poprawnie, to nic straconego. Na szczęście mogę wam polecić sprawdzone źródło w tym zakresie https://www.ezebra.pl/pl/blog/modowy-przeglad-hitow-jak-nosic-opaske-do-wlosow-1576326523.html Dowiecie się z niego wszystkich potrzebnych szczegółów i dodatkowych informacji. Polecam więc sprawdzić we własnym zakresie. Pozdrawiam!
Vinop

Postautor: Edyta6 » 20 stycznia 2020, 14:42 - pn

suche i łamliwe włosy to niestety efekt złej pielęgnacji i korzystanie z nieodpowiednich kosmetyków -szamponów czy odżywek z dużą ilością alkoholu w składzie. Najlepiej wybierać produkty naturalne i testowane - ale nie na zwierzętach. Takimi sa między innymi produkty marki Monat https://unstoppable.mymonat.com/shop - ja mam akurat tu kilku faworytów - efekt jest jak w salnie fryzjerskim . Do tego nie muszę używać prostownicy bo ich odzywkę świetnie nawilża i wygładza
Edyta6

Postautor: Leno » 13 lutego 2020, 14:42 - czw

Przy mocno przesuszonych włosach mogą się też pojawić rozdwojone końcówki. Ja po farbowaniu (a konkretnie rozjaśnianiu) włosów takie miałam. Przy odpowiedniej codziennej pielęgnacji łatwo doprowadzić włosy do ładnego wyglądu. Używając odżywek i masek szybko da się zregenerować włosy.
Leno

Postautor: iwa88 » 24 lutego 2020, 09:40 - pn

Nie wiem jak wy ale ja mam bizka na punkcie wlosow. Kiedys byly strasznie zniszczone po farbowaniu itd.. dalam im odpoczac, zaczelam stosowac kosmetyki bez alkokolu i parabenow i teraz wygladaja super, jestem z nich bardzo dumna ;) Jakbyscie szukali sprawdzonych kosmetykow, to sprawdzcie sobie markę Inoar. Ja teraz testuje ich zestaw odżywczy Cicatrifios na bazie olejku arganowego, ale testowalam tez inne serie i doslownie kazda z nich się u mnie sprawdziła. Wlosy wygladaja codziennie jak po wizycie u fryzjera.
iwa88

Postautor: buntowniczka90 » 26 marca 2020, 10:20 - czw

Ja stosuje naturalne odżywki i naprawdę jestem zadowolona, bo moje włosy są odżywione, miękkie i się nie puszą. A czy ktoś z was próbował przedłużać włosy? Ja zastanawiam się czy nie postawić na włosy przedłużane metodą kanapkową. Znalazłam już na stronie https://remy-hair.pl/wlosy-rosyjskie-tape-in-40cm/ świetne propozycje włosów rosyjskich.
buntowniczka90

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne