Podatki w firmie

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Podatki w firmie

Postautor: Milutka90 » 27 sierpnia 2019, 10:22 - wt

Jak radzicie sobie z podatkami w firmie?
Milutka90

Re: Podatki w firmie

Postautor: onaion » 27 sierpnia 2019, 10:23 - wt

Czasami sprawy związane z podatkami są bardzo skomplikowane, jeśli prowadzi się firmę. Dlatego też my zdecydowaliśmy się na doradztwo podatkowe Wrocław ma taka bardzo fajną kancelarię LawBox Firm, która między innymi taka usługę oferuje. Jeśli jesteście z tych okolic, to polecam ;)
onaion

Postautor: Beowolf » 19 września 2019, 09:03 - czw

Moim zdaniem warto postawić na pomoc sprawdzonych biur takich jak np KORF z Wrocławia. Dzięki temu prowadzenie firmy jest o wiele łatwiejsze i nie trzeba przejmować się wieloma kwestiami.
Beowolf

Postautor: pietrucha55 » 22 września 2019, 22:06 - ndz

Ja zdecydowałem sie na wspólprace z kancelaria prawno podatkowa OżógTomczykowski z Warszawy . Samemu jest ciezko ogarnac wszystkie zawilosci a tak zespól profesjonalistów trzyma nad wszsytkim piecze. Jestem bardzo zadowolona ze wspólpracy z nimi.
pietrucha55

Postautor: jajecznica » 28 września 2019, 14:30 - sob

Prowadząc firmę warto rzeczywiście korzystać z profesjonalnej pomocy prawnej, bo przecież nie sposób być ze wszystkimi przepisami prawnymi na bieżąco. Ja wybrałam https://kancelariawonama.pl/obsluga-prawna/ i jestem bardzo zadowolona z ich usług szczegolnie za ich wysoką jakość i rozsądną cenę.
jajecznica

Postautor: Sunday665 » 28 września 2019, 22:00 - sob

Jeśli chodzi o kwestie związane z podatkami w firmie, to należy powiedzieć, że niezwykle ważne jest przestrzeganie obowiązku przesyłania Jednolitego Pliku Kontrolnego do urzędu skarbowego. Obecnie obowiązek ten dotyczy wszystkich przedsiębiorców, prowadzących ewidencję w formie elektronicznej. Niezłożenie JPK w terminie może nieść za sobą sankcje karno-skarbowe. Jednolity Plik Kontrolny powinien zostać opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Jeśli ktoś potrzebuje więcej informacji na ten temat to na stronie https://www.elektronicznypodpis.pl/zastosowania/jpk/ znajdują się wskazówki związane z zamówieniem i odbiorem zestawu do podpisywanie plików JPK. :)
Sunday665

Wróć do Wszystko o finansach