Biznes związany z przemysłem?

Dyskusje na różne tematy

Re: Biznes związany z przemysłem?

Postautor: Vinop » 12 lutego 2019, 12:02 - wt

Przy prowadzeniu takiego biznesu bardzo dużą uwagę poświęciłbym kwestiom płynności finansowej. Tę należy utrzymać oczywiście na możliwie optymalnym poziomie – niestety, niektórzy klienci lubią czekać ze spłatą faktury na ostatnią chwilę, a przecież firma nie może ociągać z kolejnymi inwestycjami – na co potrzebne są właśnie środki finansowe… W takich wypadkach faktoring wydaje mi się bardzo rozsądną opcją. Takie usługi oferuje firma Monevia. Na ich stronie: https://www.monevia.pl znaleźć można dużo informacji na temat tego, jak dokładnie faktoring wygląda i jak przebiega :).
Vinop
 
Posty: 197
Rejestracja: 11 marca 2016, 13:42 - pt

Re: Biznes związany z przemysłem?

Postautor: marciniak » 26 lutego 2019, 13:12 - wt

Może w takiej sytuacji przyda Wam się też automatyka przemysłowa? Najróżniejsze sprzęty z tej dziedziny można znaleźć na stronie https://www.kert.pl/. Wybór jest duży i uważam, że każda firma znajdzie tam to, czego potrzebuje. Warto się rozejrzeć.
marciniak
 
Posty: 876
Rejestracja: 01 marca 2016, 16:37 - wt

Re: Biznes związany z przemysłem?

Postautor: Sunday665 » 28 lutego 2019, 14:54 - czw

Niezależnie od branży w jakiej będzie działało przedsiębiorstwo niezbędne jest przygotowanie solidnego biznesplanu. Dzięki niemu przedsiębiorca będzie mógł ustalić konkretne cele do realizacji, zaplanować odpowiednie działania oraz oszacować zyski z działalności firmy. Według mnie przede wszystkim dobry biznesplan jest przepisem na sukces. :D
Sunday665
 
Posty: 90
Rejestracja: 14 listopada 2017, 22:26 - wt

Re: Biznes związany z przemysłem?

Postautor: Aligator » 29 marca 2019, 14:01 - pt

Taki biznes na pewno okaże się opłacalny, szczególnie że w przypadku możliwości jest naprawdę sporo. Mnie nawet interesuje budownictwo kolejowe, którym zajmuje się na dzień dzisiejszy bardzo wiele różnych firm. ;)
Aligator
 
Posty: 176
Rejestracja: 26 kwietnia 2017, 14:55 - śr

Re: Biznes związany z przemysłem?

Postautor: Leno » 08 kwietnia 2019, 12:53 - pn

Jeśli masz odpowiednio dużo środków i pomysł na biznes to czemu nie. Na pewno do rozpoczęcia produkcji niezbędne będzie postawienie hali produkcyjnej. Jeśli chcesz to zrobić szybko i tanio to rozważ halę namiotową. Takie hale przemysłowe oferuje firma Halplan https://halplan.pl/hale-przemyslowe.html . U nich możesz zamówić halę o dowolnej wielkości i konfiguracji. Hale wykonane sa z bardzo mocnej konstrukcji oraz solidnego poszycia. Hala jest całoroczna więc bez problemu można korzystać z niej zarówno zimą jak i latem.
Leno
 
Posty: 274
Rejestracja: 05 marca 2017, 21:49 - ndz

Re: Biznes związany z przemysłem?

Postautor: zgorka » 11 kwietnia 2019, 13:44 - czw

Sporo pieniędzy musicie inwestować w swój biznes? Tu https://flashscore.net.pl/ zarobimy sobie gotówkę na zakładach bukmacherskich. Z tego korzysta wiele osób i jak chcemy mieć gotówkę to też jest to rozwiązanie. A jest mnóstwo takich zakładów.
zgorka
 
Posty: 136
Rejestracja: 27 listopada 2018, 22:24 - wt

Re: Biznes związany z przemysłem?

Postautor: Rusałka » 24 kwietnia 2019, 14:33 - śr

Prowadzenie biznesu związanego z przemysłem wiąże się z koniecznością wdrażania nowoczesnych rozwiązań. Na pewno na hali produkcyjnej warto zainstalować nowoczesne systemy alarmowe chroniące między innymi przed wybuchem. Takie instalacje oferują specjaliści z firmy https://corona.org.pl/produkty/ . Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie dzięki czemu systemy alarmowe dopasowane są do potrzeb konkretnej firmy.
Rusałka
 
Posty: 313
Rejestracja: 29 grudnia 2016, 13:43 - czw

Re: Biznes związany z przemysłem?

Postautor: AdaPowiada » 10 maja 2019, 13:52 - pt

Rusałka pisze:Prowadzenie biznesu związanego z przemysłem wiąże się z koniecznością wdrażania nowoczesnych rozwiązań. Na pewno na hali produkcyjnej warto zainstalować nowoczesne systemy alarmowe chroniące między innymi przed wybuchem. Takie instalacje oferują specjaliści z firmy https://corona.org.pl/produkty/ . Do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie dzięki czemu systemy alarmowe dopasowane są do potrzeb konkretnej firmy.Zgadzam się z Tobą, bezpieczeństwo to podstawa, ale ja pomyślałabym jeszcze o krążnikach, np. tarczowych. Znajdziecie je przykładowo na tej stronie https://www.interkraz.com.pl/oferta/krazniki. Takie krążniki są wydaje, żywotne, a ich zadaniem jest podtrzymywanie oraz oczyszczanie linii produkcyjnej z pozostałości przenoszonego materiału. Dzięki temu możecie uniknąć wielu zbędnych awarii linii produkcyjnej.
AdaPowiada
 
Posty: 58
Rejestracja: 21 września 2018, 14:26 - pt

Re: Biznes związany z przemysłem?

Postautor: zofialipska » 21 czerwca 2019, 10:53 - pt

Takie firmy muszą być innowacyjne i nastawione na poszukiwanie i stosowanie nowoczesnych ekologii, przyjaznych środowisku. Przykłądem takiej firmy jest Pro EPP http://eppgroup.pl/ zajmująca się produkcją różnych rzeczy z polipropylenu spienionego EPP
zofialipska
 
Posty: 26
Rejestracja: 20 maja 2019, 13:02 - pn

Re: Biznes związany z przemysłem?

Postautor: jajecznica » 27 czerwca 2019, 01:03 - czw

Podczas tworzenia własnego biznesu polecam zapoznać się z nowoczesnymi rozwiązaniami i koncepcjami. Polecam zajrzeć na stronę http://lean-cart.pl/ Ich rozwiązania (np wózki mobilne ) stanowi nową, rewolucyjną koncepcję w transporcie materiałów. Ogólnie rzecz ujmując to inteligentny system pojazdów sterowanych automatycznie, który eliminuje transport wózkami widłowymi i wózkami paletowymi oraz zapewnia sposób bezpośredniego przemieszczania materiałów i towarów bez udziału operatora.
jajecznica
 
Posty: 224
Rejestracja: 06 listopada 2018, 08:31 - wt

PoprzedniaNastępna

Wróć do Rozmowy ogólne

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron