Jak sprawdzić auto przed zakupem?

Forum o samochodach, motorach

Re: Jak sprawdzić auto przed zakupem?

Postautor: linga » 26 stycznia 2019, 14:00 - sob

Widzę tutaj kilka naprawdę świetnych porad - super, że dzielicie się takimi wskazówkami.
linga

Postautor: LadyInBed » 05 marca 2019, 15:34 - wt

Nie zapominajcie także o sprawdzeniu klimatyzacji. Tutaj https://www.nowechlodnice.pl/twoja-klim ... sc-ukladu/ znajdziecie co nieco na ten temat. Taka niewykryta usterka może być kosztowna w naprawie.
LadyInBed

Postautor: marciniak » 05 marca 2019, 16:45 - wt

Przede wszystkim nie daj się oszukać handlarzom. Oni tylko czekają żeby Cię oszukać. Poczytaj sobie koniecznie o tym, jak nie dać się handlarzom: https://glinski-hol.pl/oszustwa-handlarzy-samochodow-nie-dajmy-sie/. Warto być świadomym takich niebezpieczeństw.
marciniak

Postautor: Beowolf » 12 marca 2019, 13:24 - wt

Podstawą jest tutaj odpowiedni serwis. Ja polecam serwis Habenda z Łodzi, gdzie można w krótkim czasie sprawdzić dany samochód i dowiedzieć się o wszelkich jego ewentualnych usterkach czy też nieprawidłowościach.
Beowolf

Postautor: zgorka » 27 marca 2019, 11:45 - śr

Można też tutaj http://www.automix-lodz.pl/ znalezc dobrych mechanikow, ktorzy w razie potrzeby beda nam naprawiac samochod. Uczciwie i solidnie zadbaja o nasz samochod. A wiadomo, ze jest to nieuniknione, ze bedziemy miec jakies usterki.
zgorka

Postautor: Witkarrek » 07 lipca 2019, 12:00 - ndz

Może trzeba będzie się wybrać do mechanika i wydać u niego kilkaset złotych na taki bardzo dokładny przegląd. Ten na stacji diagnostycznej coś wam powiem, ale na pewno nie będzie to dokładne sprawdzenie samochodu. Do zakupu auta oczywiście trzeba się odpowiednio przygotować. Poczytajcie sobie artykuły z portalu motoryzacyjnego francuskie.pl. Znajdziecie tu nie tylko porady, a także ciekawostki dotyczące francuskich samochodów.
Witkarrek

Postautor: gaga12 » 18 sierpnia 2019, 21:29 - ndz

Kiedy z mężem decydowaliśmy się na zakup samochodu, a też kupowaliśmy używany to nasze było już sprawdzone na wszystkie możliwe sposoby. Dlatego byliśmy spokojni i pewni zakupu Porsche Cayenne w salonie w Sopocie, autoryzowanym oczywiście. Mąż dowiedział się o programie Porsche Approved, który jest u nich wdrożony. Szereg wymagań musi takie auto spełniać, dlatego wyjeżdża się samochodem używanym ale w idealnym stanie.
gaga12

Postautor: Olaprima » 28 sierpnia 2019, 14:39 - śr

Przed zakupem to można poprosić w każdym salonie o jazdę testową. Ja tak zrobiłam i mogłam sprawdzić, jak się jeździ autem, które chcę mieć dla siebie. Teraz nie wyobrażam sobie żadnego dnia bez MINI Clubmana. W salonie MINI Bawaria Motors wspaniale mi doradzili w kwestii wyboru. Nawet mogłam skorzystać z dogodnego dla mnie finansowania. Wyszło bardzo korzystnie cenowo.
Olaprima

Poprzednia

Wróć do Rozmowy o motoryzacji