Ból zęba

Dyskusje na różne tematy

Re: Ból zęba

Postautor: Decimal » 05 lipca 2018, 09:13 - czw

Ósemki są chyba najsłabszymi zębami, które mamy, dodatkowo w naszych szczekach nie za bardzo jest na nie miejsce. Są reliktem z czasów, kiedy mieliśmy futro i ogon, wtedy były potrzebne, w tej chwili nie są. Najsensowniejszym rozwiązaniem byłoby usunięcie ich, szczególnie, jeśli już się popsuły.
Decimal

Postautor: Leno » 13 sierpnia 2018, 12:51 - pn

Z ósemkami często ma się problemy. Ja w ogóle mam ósemki do rwania. Najgorsze jest to, że dwie z nich są częściowo w dziąśle więc potrzebny będzie większy zabieg. Zapisałam się już do świetnego chirurga dentysty w Krakowie doktor Świątkowskiej. Nie powiem bo boję się strasznie ale Pani Doktor słynie z bezbolesnych zabiegów więc mam nadzieję, że nie będzie tak źle. Liczę też, że jak już wyrwę zęby mądrości to skończą się moje problemy z nawracającym zapaleniem dziąseł.
Leno

Postautor: marciniak » 03 listopada 2018, 12:03 - sob

Zanim wybierzesz się do dentysty zadbaj o komfort. Nie możesz cały czas chodzić z bolącym zębem. Na doz.pl w kategorii DOZ PRODUCT znajdziesz leki przeciwbólowe, które pomogą ujarzmić ten super nieprzyjemny ból. Sama dobrze wiem jak czujesz się z rozrywającym bólem zęba. Dla mnie to zawsze była tragedia.
marciniak

Postautor: marciniak » 27 stycznia 2019, 15:18 - ndz

Leki na ból zawsze warto mieć w domu. Są to leki bez recepty więc z ich zakupem nie powinniście mieć żadnych problemów. W aptekach internetowych z reguły można je kupić w bardzo korzystnych cenach. Ostatnio robiłam zakupy tu: https://www.apteka-leki.pl/ i byłam zadowolona.
marciniak

Postautor: Rusałka » 30 marca 2019, 23:02 - sob

kto nie przezył bólu zęba ten nie wie co to znaczy. Jesli złapie was nagły ból i to taki nie do wytrzymania to polecam zazyc gardan,. To bardoz silny lek przeciwbólowy ktory dosteniecie w aptece bez recepty. szybko łagodzi nawet bardzo dokuczliwe dolegliwości. Na ból zeba sprawdza sie doskonale.
Rusałka

Postautor: Agusiek55 » 12 kwietnia 2019, 13:32 - pt

Wiadomo, że domowe sposoby nie będą najlepszym rozwiązaniem, nigdy nie wiadomo bez odpowiedniej porady dentystycznej co jest przyczyną bólu zęba. Pamiętajcie też o odpowiedniej pielęgnacji zarówno zębów i jamy ustnej, to pomoże wam uniknąć takich problemów. Zajrzyjcie sobie na stronkę https://www.sunstargum.com/pl/ gdzie znajdziecie sporo produktów do dbania o zęby. Ja wcześniej nie używałam szczoteczki międzyzębowej i był to sporo błąd. Zachęcam również do korzystania z takich rzeczy, no i oczywiście z nici dentystycznych. Też wiem, że mało kto ich używa.
Agusiek55

Poprzednia

Wróć do Rozmowy ogólne