Gotowanie

Przedstaw swoje zainteresowania

Re: Gotowanie

Postautor: Stokrotka » 29 sierpnia 2018, 12:37 - śr

A mi znów najwięcej przyjemności sprawia gotowanie dla bliskich, ale od czasu do czasu też mam dość i wtedy najchętniej zamawiam pizzę z Pragi Północ. Mają tam bardzo dobre lokale.
Stokrotka

Postautor: wallisa » 04 października 2018, 12:46 - czw

To tak jak ja, też nie zawsze mam czas na gotowanie i robienie przetworów ale grzyby są sezonowe i na marynowane grzyby zawsze muszę znaleźć czas, a przepis https://www.kamis.pl/przepisy/przetwory/grzyby-marynowane%C2%A0 jest bardzo prosty, w moment możesz sama zamarynować grzyby według niego i masz gwarancję że wyjdą przepyszne
wallisa

Postautor: szafirek » 14 października 2018, 14:00 - ndz

Mi zasmakowały ostatnio zapiekanki z makaronem. Mogę Wam polecić mój jeden, wypróbowany przepis. Składniki to pomidorki suszone, łosoś wędzony, cukinia, makaron arrighi (świderki są ok), pomidory krojone z puszki, szparagi. Makaron gotujemy wcześniej, łączymy z warzywami, dodajemy zioła prowansalskie i zapiekamy np. pod parmezanem. Pyszne.
szafirek

Postautor: Baudrillard724 » 09 listopada 2018, 12:50 - pt

Ja dopiero od niedawna zacząłem odkrywać w sobie potencjał kucharza – a szczególnie piekarza. Jakoś tak mnie tknęło, że potrzebuję nowego hobby, takiego, który sprawi mi dużo więcej satysfakcji i pomoże oderwać się od pracy – więc spojrzałem w stronę gotowania właśnie. Szczególnie upodobałem sobie wypieki oparte na suszonych owocach – Bakalland ma fantastyczne w swojej ofercie: https://ebakalland.pl/bakalie/suszone-owoce.html , naprawdę fantastycznie smakują w moich wypiekach. Z czymś innym to chyba byłoby nie to samo – składniki mają duże znaczenie.
Baudrillard724

Postautor: zwierz_lama » 09 listopada 2018, 15:23 - pt

Ja uwielbiam spędzać czas na gotowaniu gulaszy wołowych :)
zwierz_lama

Postautor: xihut » 05 grudnia 2018, 17:24 - śr

Ja nie przepadam za gotowaniem, dlatego też cieszy mnie, że firma https://glodny.pl oferuje usługi w coraz większej ilości miast :) trafiłem na ich stronę jak działali tylko w jednym mieście, dzisiaj już są w Bydgoszczy, co mnie bardzo cieszy :)
xihut

Postautor: Aga01 » 05 grudnia 2018, 17:46 - śr

Bardzo chętnie gotuję, a ostatnio nauczyłam się nawet piec mięsa i pasztety, nawet dobre mi wychodzą, w każdym razie mąż i dzieci zajadają się nimi.
Aga01

Postautor: Mikkelsen » 10 grudnia 2018, 14:55 - pn

Lubię też gotować, gdy mam wolny czas, szczególnie lubię gotować kury
Mikkelsen

Postautor: marzanna » 10 grudnia 2018, 19:08 - pn

Bardzo lubię gotować,lubię też eksperymentować w kuchni,poznawać nowe aranżacje starych sprawdzonych przepisów.W ostatnim czasie zdobyłam świetny przepis na barszcz czerwony na zakwasie .Warto było odwiedzić stronkę https://domowejroboty.pl/przepisy/barszcz-czerwony/ by krok po kroku przygotować barszczyk czerwony z prawdziwego zdarzenia.taki samodzielnie zrobiony barszczyk to źródło witamin,składników mineralnych,kwasu mlekowego a nawet bakterii probiotycznych.
marzanna

Postautor: Biała15 » 05 stycznia 2019, 16:08 - sob

Jeżeli chodzi o gotowanie to ja zawsze miałam problem z organizacja czasu na stanie w kuchni wiec zazwyczaj konczy sie na jedzeniu na dowóz, teraz chce sprawdzić sushi z dostawą żoliborz Takiego sushi z dostawą żoliborz jeszcze nie posiadał, ja także nie próbowałam więc pora sie przekonać.
Biała15

PoprzedniaNastępna

Wróć do Hobby