Wymiana Walut online

Pieniądze, biznes, kredyty, lokaty

Re: Wymiana Walut online

Postautor: onaion » 04 lutego 2018, 21:55 - ndz

Dziękuję za wszystkie linki - na pewno się przydadzą, ponieważ w ostatnich miesiącach bardzo często zdarza mi się korzystać z różnych kantorów internetowych. Dawniej wymieniałam walutę w kantorach stacjonarnych, jednak od kiedy zamknęli kantor w moim małym miasteczku, zaczęłam szukać innych rozwiązań, ponieważ nie chciało mi się jeździć kilkanaście kilometrów, aby wymienić pieniądze. Poza tym jak można przeczytać na stronie https://www.kantoryinternetowe.com/wymi ... ut-online/ , kantory online mają również szereg innych zalet -między innymi to, że oferują lepsze stawki niż kantory stacjonarne, ponieważ najzwyczajniej w świecie są one tańsze w utrzymaniu. Nie trzeba na przykład płacić za lokal. Ja natomiast nie muszę stać w kolejkach czego nigdy nie lubiłam :)
onaion

Postautor: Jacek65 » 09 lutego 2018, 11:48 - pt

ja tak nie wymieniam
Jacek65

Postautor: neveron » 14 maja 2018, 11:29 - pn

Generalnie to ja nie sądziłem, że wybór odpowiedniego a przede wszystkim bezpiecznego kantoru internetowego jest takie trudne! Czytam sobie dużo na ten temat i znalazłem coś takiego jak amronet opinie są bardzo dobre jest to nowoczesna platforma umożliwiająca korzystną wymianę walut czy ktoś z obecnych korzystał i mógłby napisać czy faktycznie warto?
neveron

Postautor: Einar88 » 09 czerwca 2018, 15:28 - sob

Bezgotówkowe przewalutowania to świetna sprawa, wychodzi taniej, czasu się nie traci. Kantor online w którym ostatnio kupuję EUR ma spread poniżej 2 groszy , nie pobiera też żadnej prowizji, a więc łatwo można sobie wyliczyć opłacalność przewalutowania, poza tym na stronie jest przelicznik, a więc zawsze można zrobić też symulację transakcji.
Einar88

Postautor: unama » 22 lipca 2018, 11:27 - ndz

Kantory online są świetnym rozwiązaniem. Ważne jednak jest, by korzystać ze sprawdzonych i bezpiecznych stron. Wejdź sobie na https://ekantor.pl/ Mają zawsze atrakcyjny kurs, dzięki któremu zyskasz nawet do 10% więcej. To znana marka, istniejąca już kilka lat na rynku i obsługująca wielu biznesmenów i podróżujących. Obsługują też kredyty w obcej walucie.
unama

Postautor: Einar88 » 16 sierpnia 2018, 22:14 - czw

Bezpieczeństwo liczy się tak samo jak i korzystny kurs:) Te 2 warunki muszą być spełnione. Ja wymieniam bez obaw, wybrałem kantor online godny zaufania, witryna szyfrowana, trzeba potwierdzać płatności kodem SMS i wszystko można zweryfikować w historii transakcji, ponadto wymiana waluty jest automatycznie zatwierdzana o każdej poprze, co daje pewność, że korzystna wycena mi nie umknie.
Einar88

Postautor: filip97 » 28 sierpnia 2018, 12:36 - wt

Kantory online są w pełni bezpieczne i bardziej opłacalne. Jednak podpowiem Wam jeszcze fajną rzecz ponieważ mi się bardzo spodobała. Jest to karta wielowalutowa świetna do użytku za granicą. Możemy nią płacić gdziekolwiek jesteśmy nawet w 17 walutach. Koszty niższe niż wymiana w tradycyjnym kantorze i duża wygoda. Jak Was zainteresowałem to wszystko znajdziecie na https://www.igoriacard.com/
filip97

Postautor: Einar88 » 12 września 2018, 21:34 - śr

Jak ktoś dużo podróżuje i potrzebuje tym samym różnych walut tu jest ciekawy pomysł. Ja póki co tylko EUR kupuję. Mam bezpłatne konto walutowe a przewalutowanie robię przez kantor online- ponieważ taniej niż w banku. Do rachunku walutowego posiadam kartę więc mogę plastikiem płacić ale gotówką też jak wybiorę z bankomatu. W razie czego będąc za granicą w e-kantorze oczywiście mogę dokupić walutę gdyby zabrakło. To mi się bardzo podoba że nie ma ograniczeń względem tego gdzie jestem czy też kiedy chcę dokonać transakcji.
Einar88

Postautor: pawel34 » 16 listopada 2018, 15:40 - pt

daniel675 pisze:to jest niemożliwe w polsce

Jednym z internetowych kantorów w których wymienisz walutę bezpiecznie jest Rkantor Ma kapitał bankowy i nadzór wiarygodnych instytucji w tym status Krajowej instytucji płatniczej :)
pawel34

Postautor: pawel34 » 16 listopada 2018, 16:42 - pt

studento pisze:jak korzystam z kantoru jednego banku, wydaje mi sie to bezpieczne i maja nawet niezle kursy w porównaniu to kantorów stacjonarnych

Ja też korzystam z internetowego kantoru jednego z banków https://www.rkantor.com/
pawel34

PoprzedniaNastępna

Wróć do Wszystko o finansach