Potrzebna nowa pralka

Budowa, remonty, wyposażenie

Potrzebna nowa pralka

Postautor: pyrek » 15 grudnia 2021, 15:37 - śr

Witam, popsuła nam się pralka, która dzielnie nam służyła przez 8 lat. Szukamy teraz nowej, ale nie bardzo wiemy, na co zwrócić uwagę. Najchętniej zakupiłbym pralkę i suszarkę, ale niestety nie mam tyle miejsca w łazience/w domu. Myślimy więc nad zakupem pralko-suszarki. Ktoś może jakąś polecić? Najlepiej by wsad był 8,5 - 10 kg. Polecacie w ogóle pralko-suszarki, czy nie bardzo?
pyrek

Re: Potrzebna nowa pralka

Postautor: marciniak » 27 grudnia 2021, 13:27 - pn

A co z pralką? Ja wybrałam model pralki Electroluxa z serii perfect care 600 i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji. Dużą zaletą jest automatyczne dostosowanie czasu prania do wielkości załadunku. Warto wiedzieć, że Electrolux w tej serii ma także świetne suszarki do ubrań.
marciniak

Postautor: ksenia456 » 11 stycznia 2022, 00:31 - wt

Żaden problem teraz kupić pralkę. Można nawet online, chociaż osobiście wolę jechać do Media Expert https://goo.gl/maps/EUHGEFuC5b8qemfa6 i widzieć co wybieram. Tym bardziej, że mam niedaleko. W sklepie jest też ten plus, że można się poradzić doradcy w sklepie jak się nie można zdecydować co wybrać.
ksenia456

Postautor: gorski » 12 stycznia 2022, 13:34 - śr

Wiele zależy od tego jaki posiadacie budżet. Czasem bowiem można kupić naprawdę świetną pralkę używaną w dobrej cenie. Oczywiście ważne jest również to, aby zainwestować w odpowiednie środki do prania. Tutaj https://sklep.clovin.com.pl/wybielacze znajdziecie różnego rodzaju proszki, płyny oraz wybielacze do ubrań. Wybór jest spory. Myślę, że każdy na spokojnie znajdzie tam rozwiązanie, które jest idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz oczywiście możliwości finansowych. Propozycji jest tam naprawdę wiele.
gorski

Wróć do Wszystko dla domu