Strona 1 z 3

nieruchomości

Post: 10 września 2020, 10:02 - czw
autor: kitkaja
Jeżeli planujecie zakup nieruchomości w Pszczynie czy okolicy to mogę Wam polecić sprawdzone biuro nieruchomości cn-kaczmarek.pl Działają głównie na śląsku. Mają w ofercie domy jak i mieszkania w bardzo dobrych cenach. Dla mnie bezkonkurencyjni. Obsługa bardzo dobra. Dopilnowali mi wszystkich formalności.

Re: nieruchomości

Post: 17 września 2020, 11:07 - czw
autor: arek565
Może chcecie szybki sprzedać nieruchomość bo potrzeba wam gotówki? Polecam firmę która się tym zajmie http://atrium-nieruchomosci.pl/ oni pracują według sprawdzonej strategii gwarantującej szybką sprzedaż mieszkania i brak jakichkolwiek problemów. na stronie macie więcej informacji.

Re: nieruchomości

Post: 27 września 2020, 10:09 - ndz
autor: sofia32
Przed sprzedażą jakiejkolwiek nieruchomości warto odezwać się do rzeczoznawcy. Przygotowany przez niego operat szacunkowy pomoże ocenić realną wartość nieruchomości i wspomoże negocjacje cenowe. Ja tak zrobiłam i była to bardzo dobra decyzja. U mnie działał rzeczoznawca z kancelarii Sipex https://rzeczoznawcy.net.pl/rzeczoznawca-bielsko-biala/. Mają 20 letnie doświadczenie w branży i zatrudniają prawdziwych ekspertów.

Re: nieruchomości

Post: 19 października 2020, 21:09 - pn
autor: Elfika
Kupując nieruchomość,warto od razu ją ubezpieczy,by spać spokojnie i nie martwić się o przyszłość.
Dobre ubezpieczenie wymaga jednak trochę wysiłku,trzeba znaleźć ubezpieczyciela,który zna się na rzeczy,ma doświadczenie i może zaproponować nam najlepsze,najdogodniejsze rozwiązanie. TR Ubezpieczenia to ubezpieczyciel doświadczony i kompetentny.
Oferuje ubezpieczenie domów od ognia,kradzieży,dewastacji,zdarzeń losowych.

Re: nieruchomości

Post: 23 października 2020, 13:09 - pt
autor: hantelkaa
a ja mam takie pytanie, czy teraz w czasie pandemii, łatwiej czy trudniej kupić nieruchomość?

Re: nieruchomości

Post: 23 października 2020, 17:32 - pt
autor: Moska90
Ale o czym tutaj w ogóle toczy się dyskusja? Przecież jeśli inwestujecie w nieruchomości, to w pierwszej kolejności powinniście zadbać o to, by cały lokal został odpowiednio ubezpieczony. To najbardziej racjonalna rzecz, jaką możecie zrobić. Właśnie dlatego warto zajrzeć do https://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/ ... o-obejmuje i w ogóle dowiedzieć się, jakie ubezpieczenia budowlane są warte Waszej uwagi. Pomyślcie nad tym dobrze, bo to ważna rzecz.

Re: nieruchomości

Post: 19 stycznia 2021, 09:34 - wt
autor: marta
Racja, jak już kupię na pewno to zrobię a póki co rozważam zakup mieszkania na osiedlu ATAL City Square, osiedle znajduje się w samym sercu Wrocławia, na Przedmieściu Oławskim, w popularnej dzielnicy Krzyki. Co więcej jak na taką lokalizację cena jest bardzo atrakcyjne a mieszkania ładne, jasne i ustawne

Re: nieruchomości

Post: 19 stycznia 2021, 19:26 - wt
autor: iskra
Nieruchomości kupuje się w różnych celach. Dla zamieszkania dla siebie, albo jako inwestycję. W każdym wypadku wybór powinien być dobrze przemyślany. Chociażby pod kątem samej lokalizacji. Jeśli nowe od dewelopera to https://www.superkrak.com.pl/ jest godny uwagi. Nie tylko jego oferty są korzystne cenowo, ale sam standard i jakość wykonania bez zarzutu. Co rusz pojawiają się nowe inwestycje, warto sprawdzić ich stronę. Zobaczycie co już mają na swoim koncie.

Re: nieruchomości

Post: 27 stycznia 2021, 10:25 - śr
autor: marciniak
Zakup nieruchomości nigdy nie jest łatwym zadaniem. Warto porównać sobie różne możliwości zanim zdecydujemy się na jedną konkretną. Nas zainteresowały ostatnio domy Ursynów: https://alberoinvest.pl/modern-house/domy-na-ursynowie/ . Myślę, że będzie to dobra inwestycja bo dom to zawsze lepsza opcja niż mieszkanie w bloku.

Re: nieruchomości

Post: 08 lutego 2021, 23:53 - pn
autor: janinka8
w warszawie polecam mieszkania od http://kreatordom.pl. Póki co w naszym mieście są bezkonkurencyjni. Zrobili kawał dobrej roboty. zwłaszcza osiedlie zielonki residence