Forum budowlane z prawdziwego zdarzenia

Budowa, remonty, wyposażenie

Forum budowlane z prawdziwego zdarzenia

Postautor: legend » 02 kwietnia 2020, 07:35 - czw

Cześć, forumowicze, mam do was prośbę. Czy możecie mi polecić forum budowlane takie wiecie, rzetelne i mądre? Chodzi mi o to, żeby nie było w nim spamu, a jedynie same trafne spostrzeżenia. Takie jak najbardziej związane z budową, a nie promocją byle kogo.
legend

Re: Forum budowlane z prawdziwego zdarzenia

Postautor: Devil93 » 06 kwietnia 2020, 17:55 - pn

Myślę, że mogę Ci pomóc. Jakiś czas temu miałam problem przy remoncie, wiesz, tam małe istotne rzeczy, ale bez tego nie moglibyśmy ruszyć dalej. Mąż wyjechał, a ja nie miałam na kim polegać. I powiem wam, że tutaj https://www.mgprojekt.com.pl/forum/ bardzo dużo mogłam się dowiedzieć. Zwłaszcza z wątku o hydraulice.
Devil93

Postautor: rossen » 08 kwietnia 2020, 08:10 - śr

Tak, to prawda, forum mg jest świetne, zarówno dla wprawionych budowlańców, jak i dla osób początkujących. Mało kto wie, ale naprawdę można wiele rzeczy sprawdzić, dopytać, porównać. Rzadko które forum daje dziś tyle możliwości.
rossen

Postautor: answer » 11 maja 2020, 15:04 - pn

No widzicie, to dobrze, że polecacie, ja chętnie tam spojrzę i sprawdzę, co mają do zaoferowania, bo jednak zależy mi na tym, żeby znaleźć takie miejsce, które będzie mi odpowiadało i gdzie dowiem się więcej o interesującym mnie temacie. Mam na myśli pompy pionowe i ich zastosowanie w firmie. Nie do końca wiem, co i jak, ale liczę, że uda mi się usystematyzować wiedzę.
answer

Wróć do Wszystko dla domu