MG Projekt - opinie

Budowa, remonty, wyposażenie

MG Projekt - opinie

Postautor: legend » 01 kwietnia 2020, 14:00 - śr

Cześć , po wielu "bojach" wybraliśmy z mężem projekt domu i teraz musze się dowiedzieć, czy dobrze zrobiliśmy. Braliśmy pod uwagę różnych projektantów, ale teraz wybraliśmy MG Projekt. Czy dobrze zrobiliśmy?
legend

Re: MG Projekt - opinie

Postautor: Devil93 » 02 kwietnia 2020, 10:26 - czw

Oj, no trudno to jednoznacznie orzec, bo nie wiem, jak dokładnie oni pracują, ale wydaje mi się, że tak. W końcu ta pracownia jest długo w biznesie, a gdyby źle pracowali, to na pewno byśmy się o tym już dowiedzieli.
Devil93

Postautor: okampos » 08 kwietnia 2020, 10:39 - śr

Wiecie, szczerze to nie mam swojej opinii na temat tego konkretnego projektanta. Dla mnie najważniejszy nie jest zresztą bezpośrednio projekt domu, ale to, jak ostatecznie go wyposażymy. Biorąc pod uwagę e-rzymskie.pl weźmy na przykład bliżej do analizy takie zagadnienie jak systemy rolet rzymskich - przecież to są właśnie te detale, jak mówił pewien znany komentator sportowy, które stanowią przysłowiową truskawkę na torcie. Od wyboru rolet rzymskich czy ich systemów zależy bardzo dużo. Pozdrawiam.
okampos

Postautor: rossen » 10 kwietnia 2020, 11:07 - pt

MG PROJEKT ma świetne promocje, dobre projekty, to nie wiem, czego tu można na niego narzekać. Wydaje mi się nawet, że większość osób, nawet jak nie korzystała, to coś dobrego o nich słyszała. Ja mam od nich dom i zdecydowanie będę polecać.
rossen

Postautor: rybcia » 26 maja 2020, 12:19 - wt

Ja też mogę polecić Wam taką opcję jak projektowanie domów Wrocław dolny Śląsk Zarzycki: https://zarzycki-konstrukcje.pl/projektowanie-domow/. Skorzystałam z usług tej firmy podczas budowy mojego domu i przyznam, że jestem bardzo zadowolona.
rybcia

Postautor: Samba » 26 maja 2020, 13:02 - wt

Jeżeli ich projekty domów się wam podobają, a projekt który wybraliście wam odpowiada, to tak, dobrze wybraliście.

Postautor: jajecznica » 26 maja 2020, 23:42 - wt

ja polecam biuro wybieram projekt. Kupowałam u nich projekt domu i bardzo mi sie podobała współpraca z nimi.Fachowa obsługa i doradztwo techniczne, funkcjonalne rozwiązania, szybkie terminy i co ważne korzystne ceny
jajecznica

Postautor: rafal20 » 09 września 2020, 18:04 - śr

eśli chodzi o inwestycje w mieszkania to polecam sprawdzić tego dewelopera http://kreatordom.pl znajdziecie tutaj naprawdę wiele ciekawych i mieszkań na sprzedaż
rafal20

Postautor: onaion » 10 września 2020, 13:35 - czw

A skoro już mowa o projektach od tej firmy, to czy ktoś z Was zdecydował się może na projekt "Przepiórka" z oferty na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/przepiorka? I jak, jesteście zadowoleni? Mi bardzo podobają się domy w takim właśnie stylu... A Wy co o nim sądzicie?
onaion

Wróć do Wszystko dla domu