Kosiarka do ogrodu

Budowa, remonty, wyposażenie

Re: Kosiarka do ogrodu

Postautor: marciniak » 11 września 2020, 12:49 - pt

Bogatą ofertę kosiarek ogrodowych znajdziesz w sklepie internetowym EWIMAX: https://www.ewimax.pl/ . Zamówisz u nich zarówno kosiarki automatyczne, jak i różnego rodzaju kosiarki ręczne, a nawet traktorki ogrodowe. Oprócz tego wiele innych przydatnych w ogrodzie akcesoriów.
marciniak

Postautor: Roarrra » 21 października 2020, 20:26 - śr

Maszyny, takie narzędzia ogrodowe to mega wazna rzecz, dla mnie piekny trwanik to podstawa. Może warto tu i zadbać i o inne wasze rośliny w ogrodzie. Sprawdźcie sobie tu może sklep internetowy https://iglaco.com i ich propozycje. Mają tu duży wybór roślin, akcesoriów ogrodowych itp.
Roarrra

Postautor: Romka » 18 listopada 2020, 20:04 - śr

Najlepsza to spalinowa John Gardener, u mojego taty niezawodnie działa od lat.
Romka

Postautor: milord » 20 listopada 2020, 10:55 - pt

zerknij sobie na ocean-karcher, jesli chodzi o kosiarki i podkaszarki, to maja naprawde dobry jakosciowo sprzet, z doswiadczenia wiem, ze lepiej kupic cos porzadnego od razu i miec na lata
milord

Postautor: Rusałka » 29 listopada 2020, 20:18 - ndz

Teraz to już nie sezon na koszenie, za to można zadbać o stan sprzętów ogrodowych. Mąż ostatnio kupił kilka części do traktorka i naprawia traktorek i kosiarkę. Teraz przynajmniej można takie naprawy czy konserwacje sprzętów zrobić na spokojnie. Warto dbać o narzędzia ogrodowe (i nie tylko), bo wtedy posłużą długie lata.
Rusałka

Postautor: gorski » 06 grudnia 2020, 21:47 - ndz

Na pewno różnego typu kosiarki znajdziecie tutaj https://www.cubcadet.pl . Jest tam bowiem wiele różnych modeli dopasowanych do konkretnych potrzeb. Można sobie poczytać, zastanowić się i wybrać rozwiązanie, które spełni nasze oczekiwania. Myślę, że przede wszystkim należy stawiać na jakość, aby prace w ogrodzie były prowadzone niezwykle szybko i sprawnie.
gorski

Postautor: karolinarowek » 22 lutego 2021, 11:52 - pn

Kosiarka to bardzo ważny sprzęt w każdym ogrodzie. Jeśli zużyje wam się jakaś część np. pasek to z pewnością warto zainwestować w dobrą część, dzięki której kosiarka znów będzie bardzo wydajnie kosiła trawę. Paski do kosiarek znajdziecie w sklepie Skład Części w bardzo dobrych cenach. Wybór jest spory, a jakość na najwyższym poziomie. Specjaliści pracujący w sklepie w razie wątpliwości we wszystkim wam pomogą.
karolinarowek

Poprzednia

Wróć do Wszystko dla domu