Strona 1 z 31

Budowa domu

Post: 01 października 2019, 11:29 - wt
autor: Budujew2018
Czy ktoś z Wam może mi doradzić jakąś stronę lub poradnik, na której znajdę kompendium wiedzy o budowie domu?

Re: Budowa domu

Post: 01 października 2019, 11:29 - wt
autor: Budujew2018
Ostatnimi czasy udało nam się nareszcie wykończyć nasz pierwszy dom. Wiem, jak wiele pracy i wysiłku to kosztuje. Znalezienie fachowców i producentów czasami przyprawia o zawrót głowy. Dlatego pomyślałam, że polecę Wam fachowców z betoniarnia Olesno. Koniecznie sprawdźcie, jakie usługi świadczą. Gwarantuję, że nie będziecie zawiedzeni.

Re: Budowa domu

Post: 02 października 2019, 20:59 - śr
autor: Halny32
Jak budujesz dom to powinieneś zainteresować się ofertą tej firmy https://stmech.eu/ Dostarczają materiały i narzędzia dla przemysłu jak i do maszyn więc warto mieć do nich kontakt. Być może będziesz potrzebował materiałów ściernych czy też narzędzi pneumatycznych a te dostaniesz u nich wysokiej jakości i atrakcyjnej cenie.

Re: Budowa domu

Post: 08 października 2019, 09:46 - wt
autor: jajecznica
Budowa domu to nie jest łatwa sprawa. Trzeba uważać kogo się zatrudnia, bo potem może być nieciekawie. Warto wynająć fachowców z polecenia i z odpowiednim sprzętem. U nas sprawdziła się firma Mich-Mar i ich usługi podnośnikiem koszowym http://podnosnikbydgoszcz.pl Polecam, to bardzo rzetelni i terminowi fachowcy. A do tego ceny mają konkurencyjne.

Re: Budowa domu

Post: 18 października 2019, 20:24 - pt
autor: Madameadame2
A co z ogrzewaniem? Może ktoś z was zastanawiał się nad pompą ciepła? Według mnie jest to bardzo fajny pomysł na energooszczędne ogrzewanie:) Zapoznajcie się może z propozycjami od firmy https://el-san.pl Zapewnią wam tu także ogrzewanie podłogowe, rekuperacje, fotowoltaikę i wiele innych rozwiązań dla domu.

Re: Budowa domu

Post: 21 października 2019, 14:53 - pn
autor: jajecznica
ja tam wolę kupić gotowy od dewelopera. Koleżanka mi poleciła Nowe domy Gliwice To niesamowite osiedle, w bardzo nowoczesnym stylu, z dużymi zielonymi tarasami na dachach, w około jest szkoła, punkty usługowe, a komunikacja miejską jest się w centrum w parę minut.

Re: Budowa domu

Post: 22 października 2019, 11:22 - wt
autor: Rusałka
Budowa domu to wielkie przedsięwzięcie i trzeba się do niego dobrze przygotować. Do budowy potrzebne są rozmaite maszyny, urządzenia i akcesoria. Wiele elementów budynku wykonuje się przy pomocy szalunków. Dobrej jakości zestawy szalunkowe a także elementy szalunków oferuje firma ABC Szalunki http://sklep.abcszalunki.pl/pl/c/Dzwigary/22 . U nich można wynająć a także zakupić szalunki. Firma pomaga też w dobraniu odpowiednich szalunków, zajmuje się też transportem oraz pomocą w montażu. Na życzenie klienta wykonują szalunki na zamówienie.

Re: Budowa domu

Post: 25 października 2019, 14:27 - pt
autor: Biała15
Jeśli budujesz dom to polecam przemyśleć jakie ogrzewanie zastosujesz? Ja osobiście bym stawiała na gaz LPG z tej firmy http://lpgdirect.pl/ Nie tylko zajmują się dostawami paliwa ale także zapewnią ci odpowiednią instalację i jej montaż. Dzięki nim będziesz mieć tanie ekologiczne ogrzewanie i wszelkie dodatkowe usługi potrzebne do użytkowania od jednej firmy.

Re: Budowa domu

Post: 26 października 2019, 20:28 - sob
autor: Omgala
Ja bardzo polecam blog https://wszystkodobudowydomu.pl/, naprawdę ogromna dawka wiedzy jak i inspiracji. Budowa domu to nie lada wyzwanie, trzeba wiele rzeczy przemyśleć i dobrze się przygotować, dlatego naprawdę warto poczytać :).

Re: Budowa domu

Post: 03 listopada 2019, 10:06 - ndz
autor: marciniak
Podczas budowy domu na pewno przyda Ci się sprzęt budowlany. Tutaj dobrym rozwiązaniem będzie wypożyczalnia maszyn, narzędzi budowlanych i ogrodniczych: http://www.zenitbau.pl/. Warto się zainteresować ich ofertą.