Strona 1 z 1

Meble dla dzieci

Post: 28 sierpnia 2019, 14:54 - śr
autor: Milutka90
Gdzie kupić wysokiej jakości meble dla dziecka?

Re: Meble dla dzieci

Post: 28 sierpnia 2019, 14:55 - śr
autor: onaion
A masz na myśli jakieś konkretne meble? Jeśli na przykład interesowałyby Cię biurka dla dzieci, które właśnie idą do szkoły, to polecam zajrzeć na stronę http://www.pinio.com.pl/oferta/dla-starszaka/biurko-dla-starszaka/. Sklep te oferuje meble naprawdę bardzo wysokiej jakości, ładne i stylowe, więc na pewno uda Ci się tam coś wybrać ;)

Re: Meble dla dzieci

Post: 02 września 2019, 12:19 - pn
autor: Beowolf
Jak dla mnie najważniejsze w pokoju dziecięcym jest przede wszystkim łóżko. Musi być ono dopasowane do dziecka i wystarczająco wygodne. ;)

Re: Meble dla dzieci

Post: 28 września 2019, 16:24 - sob
autor: Triumph
Jeśli szukasz dobrej jakości, praktyczne łóżko a masz (lub planujesz) dwójkę dzieci to polecam zajrzeć na stronę firmy Meble BiK, gdzie znajdziesz między innymi takie białe łóżko https://meble-bik.pl/product-pol-15501- ... acemi.html w zestawie z materacami. Prezentuje się bardzo nowocześnie, ale najważniejsze, że jest bardzo funkcjonalne, nie zajmuje dużo miejsca, posiada duży pojemnik na pościel czy zabawki. Naprawdę godne uwagi przy wyborze łóżka dla dzieci :)

Re: Meble dla dzieci

Post: 29 listopada 2019, 15:09 - pt
autor: Arleta
Świetne meble wysokiej jakości znajdziesz w Mebliku. Użytkujemy je już kilka lat i nic się z nimi nie dzieje, mimo, że wielokrotnie zostały pomalowane kredkami czy farbami. Poza tym w ofercie mają bardzo duży wybór mebli w różnych stylach, które sprawdzą się zarówno w pokoju niemowlaka jak i nastolatka. Obecnie stoimy przed wyborem mebli do pokoju syna i chyba zdecydujemy się na meble LOL https://www.meblik.pl/pl/lol/ z grawerowanymi frontami.

Re: Meble dla dzieci

Post: 01 kwietnia 2020, 21:49 - śr
autor: gorski
Na pewno warto wybrać dla dziecka odpowiednie łóżko. Musi być przede wszystkim dopasowane do pokoju. Trzeba postawić na solidne rozwiązania. Tutaj https://lozka.net.pl/pol_m_Lozka-drewni ... e-253.html jest sporo różnych rozwiązań. Koniecznie się tam rozejrzyjcie. Można tam zakupić różne łóżka.