Strona 1 z 4

Meble do pokoju

Post: 28 sierpnia 2019, 14:54 - śr
autor: Milutka90
Gdzie kupić wysokiej jakości meble do pokoju?

Re: Meble do pokoju

Post: 28 sierpnia 2019, 14:57 - śr
autor: onaion
My tez jakiś czas temu szukaliśmy ładnych, ale jednocześnie wytrzymałych i solidnych mebli do naszego pokoju. W końcu zdecydowaliśmy się na meble MONTANA z oferty na stronie https://sklepabcmeble.pl/124-montana i jesteśmy bardzo z tego wyboru zadowoleni. Meble są naprawdę świetne, a my wcale za nie dużo nie musieliśmy zapłacić :) Polecamy :)

Re: Meble do pokoju

Post: 17 września 2019, 13:11 - wt
autor: Aligator
Solidne meble, za które nie trzeba było dużo zapłacić? Zazwyczaj w takich sytuacjach jakość mebli tylko z pozoru jest w porządku. Ja nauczyłem się, że na meblach nie powinno się oszczędzać, dlatego łóżko sypialniane, które posiadam już od dłuższego czasu tak świetnie się trzyma. To samo tyczy się z resztą wielu innych moich mebli.

;)

Re: Meble do pokoju

Post: 20 września 2019, 10:51 - pt
autor: sofia32
Masz rację. O łóżko trzeba szczególnie zadbać. Ale teraz wybór jest ogromny. Jeśli jesteś na etapie szukania, rzuć okiem tu https://aurameble.pl/33-lozka. Sporo ciekawych modeli do wyboru.

Re: Meble do pokoju

Post: 23 września 2019, 14:16 - pn
autor: irenka
Mi podobają się meblościanki. Niektórym źle się kojarzą, ale to pewnie dlatego, że nie widzieli meblościanek, które są obecnie na rynku. Modele jak np. tu https://promykmeble.pl/c/meble-twarde/mebloscianki/ są zachwycające. A same meblościanki szalenie funkcjonalne.

Re: Meble do pokoju

Post: 25 września 2019, 13:21 - śr
autor: marciniak
Zajrzyjcie sobie na stronę https://meble-bik.pl. Znajdziecie tam bardzo duży wybór różnych mebli. Mi najbardziej przypadły do gustu ich oryginalne narożniki i wersalki. Jestem pewna, że będą pasowały do każdego wnętrza i spodobają się także Wam.

Re: Meble do pokoju

Post: 26 września 2019, 11:04 - czw
autor: Arleta
A co myślicie o meblach z grawerowanymi frontami? Mój mąż jest miłośnikiem klubu Lech Poznań i pasją tą zaraża naszego syna. Na stronie Meblika znalazł licencjonowane meble lech: https://www.meblik.pl/119-lech/ i namawia mnie do ich zakupu. Twierdzi, że nigdzie indziej nie znajdziemy takich mebli, a pokój syna będzie się efektownie prezentował.

Re: Meble do pokoju

Post: 30 września 2019, 09:44 - pn
autor: EmiSkalska
Naprawdę solidne są meble w stylu loftowym, jak na przykład te oryginalne stoliki https://loftem.pl/meble/stoliki.html . Tak na dobrą sprawę to tu nie ma co się popsuć :D A ich wygląd i funkcjonalność, są na najwyższym poziomie :)

Re: Meble do pokoju

Post: 15 października 2019, 11:20 - wt
autor: Konrad89
Wysokiej jakości, solidne meble na pewno możecie znaleźć na stronie SzynakaMeble https://www.szynaka.pl/pl/pomieszczenia/sypialnia Różne kolekcje, w zależności od preferowanej kolorystyki, czy też stylu. Naprawdę duży wybór mebli, które są oryginalne i jednocześnie na tyle uniwersalne, że będą modne przez długie lata.

Re: Meble do pokoju

Post: 29 listopada 2019, 11:00 - pt
autor: arek565
Mebelki do dziecięcego pokoiku znajdziecie na stronie https://www.lampsandco.pl/blog/aranzacje/meble-bellamy polecam.