Meble do pokoju

Budowa, remonty, wyposażenie

Re: Meble do pokoju

Postautor: Aligator » 05 lutego 2020, 12:05 - śr

Alicja45 pisze:Ja radziłabym robić meble na zamówienie. Wtedy sami możemy zaprojektować sobie to co chcemy i jak chcemy. Jest to droższe, ale efekt jest genialny.

I właśnie przez to, że takie meble są droższe, nie każdy jest w stanie sobie na nie pozwolić. Meble gotowe również bywają ładne i wytrzymałe, a ich ceny są zdecydowanie bardziej atrakcyjne. Ja kupiłem w zasadzie bardzo tani stół z krzesłami do kuchni i na pierwszy rzut oka wcale nie można powiedzieć, że to wyposażenie wcale nie kosztowało majątku. ;)
Aligator

Postautor: kitkaja » 11 lutego 2020, 23:09 - wt

Do pokoju to na pewno będzie potrzebne biurko ale solidne jak te z oferty https://nowameblarnia.pl/biurka-sekretarzyki/biurko-z-sekretarzykiem-leo.html Pięknie wykonany mebel który posłuży latami bez żadnych problemów. Swoje kosztuje ale za jakość na lata trzeba zapłacić. Lepszy taki porządny mebel który przetrwa lata niż takie które rozlecą się po jednym sezonie.
kitkaja

Postautor: whiterose » 11 lutego 2020, 23:38 - wt

A może chcecie kupić do swojego pokoju też krzesła tapicerowane? Na stronie vokato.com właśnie znalazłam bardzo duży wybór tego typu mebli. Niesamowicie one wyglądają, bo chociażby niektóre z nich mają zaskakujące wzornictwo. Myślę, że takie krzesła dodadzą charakteru wnętrzom. Dlatego warto się nimi zainteresować.
whiterose

Postautor: Biała15 » 21 kwietnia 2020, 10:32 - wt

Jak szukasz mebli do swojego pokoju to polecam zainteresować się strona jaką jest https://www.urokdrewna.pl/komody znalazłam tutaj dwie bardzo interesujące komody i nie potrafię się zdecydować na jedną konkretną. Mam nadzieję że uda mi się kupić równiez biurko jeszcze w tym miesiącu. Na stronach takich jak ten sklep ofert jest bardzo dużo.
Biała15

Postautor: ziaja03 » 30 kwietnia 2020, 08:00 - czw

Jest wiele ciekawych sposobów na pokój dla dziecka, ja mam syna i bardzo spodobały mi się pomysły na pokój dziecka w leśnym stylu chciałabym postawic w pokoju mojego syna coś na wzór fortu, do tego specjalne otapetowanie ścian, takie realizacje przewijają sie na Yt i wyglada to naprawdę świetnie!
ziaja03

Postautor: Karola12 » 30 kwietnia 2020, 17:18 - czw

Na Meblobranie są całkiem fajne komplety. Ja często też kupuję w Black red White.
Karola12

Postautor: arek565 » 03 maja 2020, 14:38 - ndz

Piękne nowoczesne meble możecie znaleźć na stronie szafka na buty tutaj macie meble do pokoju dla dziecka do łazienki do garderoby i wiele innych, wybór ogromny a ceny niskie. Naprawdę super okazje. Koniecznie zobaczcie na stronę. Ja polecam najmocniej.
arek565

Postautor: Moska90 » 25 maja 2020, 23:28 - pn

Pewnie, akurat meble zawsze powinniście dobierać pod kątem Waszych upodobań. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście zajrzeli do https://www.dekoria.pl/meble i dowiedzieli się więcej na temat tego, w jaki sposób dzisiaj jesteście w stanie zaaranżować każde pomieszczenie. Na mnie robi to spore wrażenie :)
Moska90

Postautor: rybcia » 26 maja 2020, 10:44 - wt

Można też odnowić stare meble. Wiele osób decyduje się na taki krok bo meble vintage są obecnie bardzo na czasie. Myślę, że z tym zadaniem pomoże Wam tapicer meblowy i samochodowy Wojciech Miller Warszawa i okolice: https://tapicer.warszawa.pl/.
rybcia

Poprzednia

Wróć do Wszystko dla domu