Strona 1 z 1

Co na książki

Post: 28 sierpnia 2019, 14:53 - śr
autor: Milutka90
Gdzie najlepiej trzymać książki w domu?

Re: Co na książki

Post: 28 sierpnia 2019, 14:59 - śr
autor: onaion
Hm, jest naprawdę wiele możliwości, gdzie można trzymać w domu książki. Mi chyba jednak najbardziej podobają się kredensy, takie jak na stronie https://meblowy24.pl/kredensy.html. Polecam się tam rozejrzeć, bo meble oferowane przez ten sklep są naprawdę bardzo dobrej jakości, więc na pewno będziecie z nich zadowoleni. A pod względem cenowym również źle nie wypadają ;)

Re: Co na książki

Post: 03 listopada 2019, 16:26 - ndz
autor: kitkaja
Najlepiej w porządnej szafie do tego przeznaczonej i znajdziesz na pewno w pierwszym lepszym sklepie z meblami. Jeśli zaś chodzi gdzie kupować książki to polecam sprawdzone księgarnie internetowe jak ta https://www.taniaksiazka.pl/bajki-na-dobranoc-malgorzata-bialek-p-835408.html Mają świetny wybór i jeszcze lepsze ceny więc warto zapoznać się z ofertą i uzupełnić szafkę nowymi pozycjami.

Re: Co na książki

Post: 15 stycznia 2020, 05:31 - śr
autor: wally
Jestem wielkim miłośnikiem książek. Raczej kupuje niż wypożyczam z biblioteki. Wolę mieć własne egzemplarze, bo często wracam do raz przeczytanej pozycji. Przez te lata sporo ich się nazbierało. Początkowo zacząłem się rozglądać za regałami, ale natrafiłem na stronę z antykami https://www.antyki-bronisze.pl/kategoria/4, na której znalazłem cudowne drewniane biblioteczki. Decyzja zapadła momentalnie. Obecnie pięknie prezentuje się w moim salonie. Udało mi się ułożyć w niej wszystkie książki i mam nieco miejsca na nowe egzemplarze :)

Re: Co na książki

Post: 12 marca 2020, 11:05 - czw
autor: Anitas04
Jakaś mała biblioteczka powinna fajnie się sprawdzić, jednak wiadomo, że wiele ona nie pomieści. Nie dacie rady pewnie wszystkiego w domu trzymać. Sprawdźcie sobie tu propozycje od firmy https://tezeusz.pl/info/skup-ksiazek-we-wroclawiu Jest to antykwariat we Wrocławiu. Sami przyjadą, wycenią i kupią wasze książki. Może warto zrobić u siebie małe porządki.