Sprzęt AGD

Budowa, remonty, wyposażenie

Re: Sprzęt AGD

Postautor: KonradSkal » 27 stycznia 2020, 13:40 - pn

Witam orientujecie się, gdzie mogę kupić części do gofrownic. Prowadzę punkt gastronomiczny i muszę parę rzeczy wymienić. Nie szukam tanich podróbek, tylko porządny sprzęt mnie interesuje. Chciałbym też dostać te części jak najszybciej. Jeżleli macie jakichś sprawdzonych dostawców to dajcie znać.
KonradSkal

Postautor: pippi » 01 marca 2020, 18:20 - ndz

To my niedawno kupilismy odkurzacz własnie ale to jest mpm model GreenGo 2.0 MOD-32 skusiliśmy się na taki, bo był całkiem niedrogi, a do tego naprawdę super odkurzał i nie pozostawia żadnych ominiętych włosów czy kurzu
pippi

Postautor: Moska90 » 25 marca 2020, 21:54 - śr

Musicie pamiętać o tym, że podczas wyboru sprzętów AGD, powinniście kierować się przede wszystkim Waszymi potrzebami. Ja na pewno mogę Wam polecić, byście zajrzeli do https://www.eldom.eu/ i pomyśleli, co konkretnie z ich oferty może być dla Was najbardziej korzystne. Pomyślcie nad tym już teraz, bo temat ma duży sens.
Moska90

Postautor: KonradSkal » 28 marca 2020, 12:06 - sob

Hej zastanawiam się czy może słyszeliście o sklepach, gdzie sprzedają czujnik temperatury parownika. Niestety miałem małą awarie i parę części mam do wymiany. Chciałbym, żeby nowe części posłużyły mi kilka lat. Chciałbym przed niedzielą mieć już te części. Jeśli współpracujecie z jakiś sklepem i możecie polecić to będę wdzięczny.
KonradSkal

Poprzednia

Wróć do Wszystko dla domu