Strona 1 z 1

Dekoracje na święta

Post: 23 sierpnia 2019, 12:25 - pt
autor: Milutka90
Witam,
gdzie zaopatrujecie się w dekoracje na Boże Narodzenie?

Re: Dekoracje na święta

Post: 23 sierpnia 2019, 12:26 - pt
autor: onaion
Ja zazwyczaj wszelkiego rodzaju dekoracje na święta zamawiam przez internet, na przykład w sklepie internetowym happenings.pl. Wybór mają tam zawsze bardzo szeroki, a ceny są niewygórowane, więc naprawdę warto ;)

Re: Dekoracje na święta

Post: 28 sierpnia 2019, 11:21 - śr
autor: brzózka
Ja jeszcze o świętach to nie myślę, ale zapewne elementy dekoracyjne będę zamawiać tak gdzie zawsze czyli na https://godanparty.pl . Kilka dni temu też robiłam u nich zamówienie na kubki, słomki i talerzyki bo moje dziecko miało urodziny i nie mogło obejść się bez małej imprezy

Re: Dekoracje na święta

Post: 17 września 2019, 16:13 - wt
autor: FrankieeFran
Generalnie jeżeli chodzi o dekoracje do domu, czy też pomysły jak urządzić każde wnętrze, to zaglądam po takie do internetu. Myślę, że i wam oferta od http://firany-posciel.pl powinna się spodobać. W tym serwisie znajdziecie sporo porad aranżacyjnych.

Re: Dekoracje na święta

Post: 30 listopada 2019, 16:26 - sob
autor: Sonia
Akurat dekoracji nie kupuję zbyt wiele, mam kilka drobiazgów od lat i staram się nimi dekorować dom. To fajna tradycja, ale moda zmienia się w tym temacie tak szybko, że po prostu szkoda by mi było pieniędzy na zakupy co roku, żeby być trendy. Poszłam w klasykę i tego się trzymam, no i generuję chyba mniej śmieci w związku z tym, bo nie ma potrzeby wymieniać niczego na nowe. Przy okazji, takie samo podejście ma do prezentów-zamawiam co roku coś niewielkiego, ale praktycznego dla każdego członka rodziny, tak, żeby to nie były, ani wyrzucone w błoto pieniądze, ani coś, czego dana osoba nie będzie potrzebować czy używać. W tym roku, planuje zakupy tu: https://aleupominek.pl/ i będą to pewnie kalendarze, bo każdemu w rodzinie przyda się taki drobiazg.