Strona 1 z 2

Projektowanie wnętrz

Post: 24 czerwca 2019, 09:45 - pn
autor: Zamyślona
Planuje zlecić zaprojektowanie wnętrza swojego mieszkania jakieś firmie możecie kogoś polecić?

Re: Projektowanie wnętrz

Post: 24 czerwca 2019, 09:46 - pn
autor: Zamyślona
ps. czytałam sporo pozytywnych opinii o firmie https://wedohome.pl/co-robimy/, ale wolę jeszcze podpytać o kilka rzeczy osoby które korzystały z tej firmy

Re: Projektowanie wnętrz

Post: 23 lipca 2019, 07:32 - wt
autor: wally
Też jestem ciekaw opinii. Mam już praktycznie urządzone mieszkanie w prostym programie komputerowym. Ostatnio jednak natrafiłem na świetny sklep z antykami i chciałbym kupić komodę i zegar stojący https://www.antyki-bronisze.pl/kategoria/22 Zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie i po prostu muszą znaleźć się w moim nowym domu. Nie jestem jednak pewien czy wybrane meble da się ze sobą połączyć i chciałbym zasięgnąć opinii fachowców. Może należy wprowadzić jakieś zmiany.

Re: Projektowanie wnętrz

Post: 23 lipca 2019, 10:25 - wt
autor: Aligator
Wnętrza warto jest odpowiednio zaprojektować, ponieważ od ich wyglądu zależeć może to, jak będziemy się w nich czuli. Polecam kupić odpowiednie meble, jakieś solidne i wygodne sofy, fotele, sprzęt elektroniczny. ;)

Re: Projektowanie wnętrz

Post: 05 sierpnia 2019, 13:39 - pn
autor: sofia32
Pewnie, że warto. Ale z powodzeniem można zrobić to samodzielnie. Ja zaprojektowałam sama cały dom. Inspiracji szukałam w sieci. Tam znalazłam pomysły np. na tego typu https://promykmeble.pl/c/meble-tapicerowane/pufy/ pufki czy meblościanki. Wszystko wyszło bardzo fajnie, a przy okazji sporo zaoszczędziłam.

Re: Projektowanie wnętrz

Post: 23 sierpnia 2019, 15:49 - pt
autor: Magdula88
Ja u siebie sama dałam radę z takim wyzwaniem. Myślę, że i wy sobie poradzicie z tym wyzwaniem. Zobaczcie sobie może też ofertę od https://krzemien.com.pl Jeżeli urządzacie swoje łazienki to na pewno tu otrzymacie niezbędną armaturę i komplety łazienkowe.

Re: Projektowanie wnętrz

Post: 25 sierpnia 2019, 13:17 - ndz
autor: radio94
A czy ktoś kupował mieszkanie deweloperskie i je urządzał? Osobiście zastanawiam się nad lokum http://www.mieszkania.inter-bud.pl/mies ... rama-kliny , spodobała mi się lokalizacja jak i przestronne mieszkanie. Jestem w szoku, że tak fajnie można było ogarnąć układ. Podpowiecie na co jeszcze patrzeć przy zakupie?

Re: Projektowanie wnętrz

Post: 10 września 2019, 10:26 - wt
autor: messa
Ciekawą opcją jest od razu zamówić sobie mieszkanie z wykończeniem pod klucz. Koleżanka tak zamówiła tu http://osiedlewiktoria.com.pl/wykonczenie-pod-klucz/ Bo nie ma jej na miejscu i dopiero zjedzie za kilka miesięcy do kraju. A tak to ekipa wszystko zrobi, ona tylko kupi meble i gotowe mieszkanie :) Fajnie, że deweloperzy coś takiego oferują.

Re: Projektowanie wnętrz

Post: 29 października 2019, 14:56 - wt
autor: marciniak
Samemu też można zaprojektować sobie wnętrze. Tym bardziej w dobie internetu. Widziałam ostatnio w sieci świetne materiały do wykończenia i wystroju wnętrz Warszawa: https://artcorestudio.pl/. Może akurat coś Wam się spodoba.

Re: Projektowanie wnętrz

Post: 13 listopada 2019, 11:33 - śr
autor: AdaPowiada
wally pisze:Też jestem ciekaw opinii. Mam już praktycznie urządzone mieszkanie w prostym programie komputerowym. Ostatnio jednak natrafiłem na świetny sklep z antykami i chciałbym kupić komodę i zegar stojący https://www.antyki-bronisze.pl/kategoria/22 Zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie i po prostu muszą znaleźć się w moim nowym domu. Nie jestem jednak pewien czy wybrane meble da się ze sobą połączyć i chciałbym zasięgnąć opinii fachowców. Może należy wprowadzić jakieś zmiany.

Zegar to świetna ozdoba wnętrza. My wybraliśmy na prawdę duży, okrągły zegar ze sklepu https://www.galerialimonka.pl/zegary-scienne-okragle i salon jakby od razu nabrał innego charakteru. Polecam Wam serdecznie to miejsce, bo asortyment mają ogromny. Długo nie mogłam podjąć decyzji, dosłownie co drugi model mi się podobał.