Porady budowlane

Budowa, remonty, wyposażenie

Re: Porady budowlane

Postautor: wawka » 26 sierpnia 2022, 00:30 - pt

Zabieramy się niedługo za malowanie, bez folii ochronnej i taśmy ani rusz. Bez problemu znajdziecie je na viewtopic.php?f=9&t=1893&p=31789&hilit=malowanie#p31789 :) U mnie świetnie się sprawdziły. Folia wytrzymała, taśma dobrze trzyma.
wawka

Postautor: ksenia456 » 26 sierpnia 2022, 11:48 - pt

Interesujecie się betonem? Zastanawiacie się, gdzie złożyć zamówienie, aby beton dotarł na czas? Myślę, że warto sprawdzić usługę beton wrocław - https://www.godelbeton.pl/ . Możecie sprawdzić sobie wszystko na podanej stronie i w razie potrzeby, w dowolnym momencie skorzystać sobie z takiej usługi.
ksenia456

Postautor: SebastianMik » 26 sierpnia 2022, 23:32 - pt

Natomiast jeśli chodzi o wykonanie prac w zakresie materiałów, jak betonowe płyty to na pewno warto dopasować odpowiednie farby, które świetnie sprawdzą się w przypadku materiałów betonowych, ponieważ to niedrogi, a przy tym bardzo skuteczny sposób na szybki remont ogrodzenia, czy innych tego typu elementów. Koniecznie dajcie znać, jak to dokładnie u Was wyszło!
SebastianMik

Postautor: JoannaOs » 09 września 2022, 12:57 - pt

Osobiście uważam, że warto zastanowić się nad skorzystaniem z opcji gotowych projektów, ponieważ u cenionych biur projektowych można znaleźć ich naprawdę szeroką ofertę. My sprawdzając różne projekty domów trafiliśmy do Archon i to u nich znaleźliśmy piękną parterówkę w odpowiednim metrażu ok. 100m2. Można tutaj liczyć na świetne podejście obsługi klienta, która też udzieliła nam wszystkich konkretnych informacji. Cenowo wyszło dużo taniej niż jakbyśmy u architekta cały projekt robili indywidualnie. Uważam, że warto w takim kierunku pójść. Pozdrawiam!
JoannaOs

Postautor: whiterose » 04 października 2022, 08:04 - wt

Skoro przygotowujecie się do budowy domu, to według mnie przyda się wam również namiar na firmę Rastool. Ponieważ u nich możecie kupić najróżniejsze sprzęty, czy też narzędzia, typu szczypce do poziomowania płytek . A dzięki takim artykułom możecie usprawnić swoją pracę.
whiterose

Postautor: rozek » 04 października 2022, 15:51 - wt

Moim zdaniem, jeżeli szukacie porad na temat tego jakimi farbami malować ściany to w wolnej chwili koniecznie zerknijcie sobie na stronę tego portalu duluxprofessional.pl . Myślę że można się stamtąd dowiedzieć naprawdę wielu ciekawych rzeczy, więc nie powinniście żałować. Dajcie znać, na jakiś producentów wy zazwyczaj stawiacie.
rozek

Poprzednia

Wróć do Wszystko dla domu