Porady budowlane

Budowa, remonty, wyposażenie

Re: Porady budowlane

Postautor: EmiSkalska » 27 lipca 2020, 14:41 - pn

Artykuły udostępniane na blogach są doskonałym źródłem wiedzy i ich niebywałą zaletą jest to, że przeważnie pisane są prostym i zrozumiałym dla większości czytelników językiem. Oczywiście w obrębie porad budowlanych niemożliwe jest całkowite wykluczenie bardziej fachowego słownictwa, jak chociażby z zakresu elektroniki, której przecież w naszych domach nie brakuje. I chociaż pojęcia typu dioda prostownicza https://www.micros.com.pl/diody-i-mostki-prostownicze/diody-prostownicze/ niewielu mogą cokolwiek powiedzieć, to jednak o bezpiecznikach, żarówkach led, przewodach i akumulatorach słyszeli raczej wszyscy :)
EmiSkalska
 
Posty: 79
Rejestracja: 07 sierpnia 2019, 09:20 - śr

Re: Porady budowlane

Postautor: whiterose » 14 października 2020, 13:12 - śr

Ważne jest też to, aby postawić u siebie solidny komin, który będzie dym dobrze rozprowadzał. Powinien być on odpowiednio szczelny i izolowany. Dlatego zdecydowanie warto zajrzeć sobie na stronę https://systemykominowe-rauch.pl/ , bo tam znajdziecie interesującą ofertę w tym zakresie.
whiterose
 
Posty: 140
Rejestracja: 26 września 2019, 20:07 - czw

Re: Porady budowlane

Postautor: Igor » 20 października 2020, 13:07 - wt

Co do systemów kominowych to my w tym roku zdecydowaliśmy się na montaż kominka do salonu. Wybraliśmy taki wkład: https://www.galeriakominkow.pl/produkty/wklady-kominkowe.html i jak na razie fajnie ogrzewa pomieszczenie. Zobaczymy jak będzie w chłodniejsze dni. Niby wydajność ma dużą, ale zawsze najlepiej sprawdzić to w praktyce ;)
Igor
 
Posty: 54
Rejestracja: 12 czerwca 2019, 13:45 - śr

Re: Porady budowlane

Postautor: płaczka » 15 listopada 2020, 03:21 - ndz

Jeśli wasza firma nie posiada potrzebnego sprzętu maszyn na własność polecam namiar na taką firmę https://www.drial.pl/uslugi/wynajem-pomp/ . Posiadają ogromne doświadczenie i najlepsze maszyny na stanie. Oddziały w całej Polsce, dostarczają maszyny na plac budowy. Zajmują się oczywiście serwisem, do tego oferują rozsądne ceny. Zdecydowanie bardziej opłaca się podpisać taką umowę z firmą na wynajem niż kupować maszyny i się zadłużać.
płaczka
 
Posty: 150
Rejestracja: 04 lipca 2017, 21:26 - wt

Poprzednia

Wróć do Wszystko dla domu

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

cron