garnki

Budowa, remonty, wyposażenie

Re: garnki

Postautor: Olaprima » 26 września 2021, 15:49 - ndz

Garnki garnkami ale czy wiecie kto tak naprawdę oferuje wyborne produkty wędliniarskie? Ja to jak spróbowałam tych od Karol-Zakłady Mięsne to już nie kupuję w supermarketach. A na święta to zrobię z pewnością większy zapas. Szczególnie białej parzonej oraz boczku.
Olaprima

Postautor: sofia32 » 27 października 2021, 18:44 - śr

Ja od siebie mogę zaproponować garnki marki Valdinox. Szukałam info o Valdinox forum, na którym widziałam info o nich, miało wiele użytkowniczek, które chwaliły ich produkty. Sprawdziłam markę i faktycznie - piękne produkty mają. A do tego funkcjonalne. Nowoczesny design, solidne wykonanie, do każdej kuchenki się nadają. Zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Moim zdaniem warto rzucić okiem.
sofia32

Postautor: wawka » 03 stycznia 2022, 13:33 - pn

Pamiętajcie też o takich sprzętach i urządzeniach, które pomogą wam przygotować wyśmienite dania i zaoszczędzom wasz czas. Ja na pewno mogę polecić: najlepsze szybkowary ranking bo szybkowar to sprzęt, bez którego nie wyobrażam sobie przygotowywać posiłków, będąc na diecie.
wawka

Postautor: limonit » 10 maja 2022, 13:18 - wt

buntowniczka90 pisze:Dobra... Widzę, że garnki macie już wybrane... A co z patelniami, bo bez tego w sumie też nie idzie funkcjonować w kuchni... Czy wiecie może, gdzie warto byłoby?

Ja ostatnio przekonałam się i zaczęłam smażyć na patelnie żeliwne
limonit

Poprzednia

Wróć do Wszystko dla domu