Strona 1 z 1

szambo czy oczyszczalnia

Post: 25 marca 2019, 19:34 - pn
autor: kitkaja
Czy jeszcze inne rozwiązania?

Re: szambo czy oczyszczalnia

Post: 25 marca 2019, 21:24 - pn
autor: ziaja03
Według mnie lepsze rozwiązanie to przydomowa oczyszczalnia. Najlepsze że możesz później wykorzystać tą wodę w ogrodzie. Polecam zapoznać się z tą ofertą https://oczyszczalnie24.eu/15-oczyszczalnie-biologiczne i tutaj dobrać coś odpowiedniego dla siebie. W razie czego można skorzystać z pomocnej obsługi sklepu.

Re: szambo czy oczyszczalnia

Post: 23 maja 2019, 10:48 - czw
autor: gaga12
Czy znacie te produkty https://sklepekozet.pl/pl/p/Bio7-MAX-2-Bio7-CHOC-/15 ? Są to biopreparaty, które w naturalny sposób przyspieszają rozkładanie się ścieków. Są to preparaty biologiczne, w pełni bezpieczne dla użytkowników jak i środowiska. Ten zestaw jest na tak zwany rozruch i kontynuację pracy oczyszczalni. Mi właśnie te środki polecono, może też macie takie u siebie?

Re: szambo czy oczyszczalnia

Post: 23 maja 2019, 15:30 - czw
autor: kot856
To bardzo ciekawa sprawa.Chętnie dowiem się więcej szczegółw w temacie. Prosze o wskazówki i porady. Będzie to dla mnie bardzo cenne.

Re: szambo czy oczyszczalnia

Post: 28 lipca 2019, 15:40 - ndz
autor: Biała15
Nieważne co wybierzesz bo do obu tych rzeczy będziesz potrzebować odpowiednie maszyny i narzędzia budowlane które dostaniesz tutaj https://avio-star.pl/. Nie dość że w atrakcyjnych cenach to jeszcze dostaniesz operatora co przyspieszy wykonanie zadania. Ty masz tylko wskazać co ma być zrobione i na tym twoja rola się kończy.

Re: szambo czy oczyszczalnia

Post: 12 kwietnia 2020, 19:49 - ndz
autor: Anitas04
Ja postawiłam na szambo. Jestem zadowolona z tego wyboru, też nie kosztowało mnie to aż tak dużo:) Znalazłam też fajną firmę, która we wszystkim mi doradziła i zajęła się montażem. Sprawdźcie sobie też przy okazji propozycje od https://www.kuma.pl/oferta/weze-do-cieczy-spiral-flex Proponują tu między innymi specjalne spiralne węże do cieczy, w tym także i te wykorzystywane do szamb

Re: szambo czy oczyszczalnia

Post: 13 lipca 2020, 18:06 - pn
autor: AmandaM
My postawiliśmy na szambo i to był świetny wybór. Przekonał nas szczególnie kontakt z https://kamal-bet.pl/lokalizacje/. Nie mieliśmy żadnego doświadczenia w tym temacie, więc szczególnie doceniliśmy wiedzę i podejście do klienta ich konsultantów. Doskonale zrozumieli, czego szukamy, pomogli w doborze zbiorników do projektu i wszystko zmontowali. Rewelacja!

Re: szambo czy oczyszczalnia

Post: 07 września 2020, 19:42 - pn
autor: legend
Oj, ja to oczyszczalnię bym zamontowała. Jakoś tak wydaje mi się właściwsza i mniej problemowa, choć więcej kontroli podobno jest. A tak też myślę, czy studnia nie będzie dobrym rozwiązaniem. W Watermark pojedyncza pompa głębinowa do studni nie wychodzi drogo, a w sumie można pomyśleć o tym, żeby to wszystko zamontować razem. To chyba spora oszczędność?