serwis okien w warszawie

Budowa, remonty, wyposażenie

serwis okien w warszawie

Postautor: Leno » 21 marca 2019, 10:44 - czw

hej,
szukam dobrego serwisu okien w Warszawie. Chodzi mi o wymianę szyby w oknie z PCV. Możecie polecić jakąś ekipę?
Leno

Re: serwis okien w warszawie

Postautor: Rusałka » 22 marca 2019, 15:30 - pt

Cześć,
takie usługi jak wymiana szyby w oknie powinny być wykonywane przez fachowców bowiem źle wprawiona szyba może stanowić zagrożenie dla osób znajdujących się w pobliżu okna. Bardzo dobre usługi serwisowe oferuje firma Serwis Meteo. Oni wymieniają całe pakiety szybowe, zajmują się też naprawą i wymianą innych elementów okna. Oferują też regulację szczelności okien. Na wszystkie usługi dają roczną gwarancję co świadczy o tym, że są naprawę solidni.
Rusałka

Postautor: monteo » 04 września 2019, 13:59 - śr

Ja raz wymieniałem szybę w oknie i nigdy więcej. Chyba trafilem na fachowca z bożej laski. Znalazłem a ofertę drutex.pl Umówiłem się na sotkanie. Przyjechali sprawdzili wymiary by pasowały do nowych okien. Zamówiłem usługę z montażem. Okna pvc są bardzo dobrej jakości. Jeśli kiedyś będę wymieniał okna, drzwi to tylko od tego producenta.
monteo

Postautor: wally » 22 września 2019, 05:30 - ndz

monteo pisze:Ja raz wymieniałem szybę w oknie i nigdy więcej. Chyba trafilem na fachowca z bożej laski. Znalazłem a ofertę drutex.pl Jeśli kiedyś będę wymieniał okna, drzwi to tylko od tego producenta.

Mówisz, że w swojej ofercie mają także drzwi. Właśnie szukam firmy, która ma w ofercie okna oraz drzwi. Największy problem napotkałem przy wyborze odpowiednich drzwi wewnętrznych. Znalazłem dobre rady na stronie http://www.polecane-drzwi.pl/ i pomogły mi poukładać pewne sprawy, ale nie wiem jaki producent będzie najlepszy. Mógłbyś powiedzieć jakie Ty wybrałeś, i na co zwracałeś największą uwagę? Chciałbym mieć drzwi trwałe, które posłużą mi latami.
wally

Postautor: Edyta6 » 25 września 2019, 10:45 - śr

Ważne jest aby montaż okien zlecić fachowcom - w innym razie narazimy sie na rozszczelnienie ich a także na powstawanie zacieków na ścianach - co może prowadzić nawet do powstawania grzyba. Jeśli już mowa o Warszawie to ta firma http://noweokna.pl/ oferuje rowniez pomiary okien przed ich wstawieniem . Takie kompleksowe uslugi sprawią, że bedziemy mogli sie cieszyć doskonalą jakoscia okien przez wiele dlugich lat.
Edyta6

Wróć do Wszystko dla domu