Pompa hydroforowa

Budowa, remonty, wyposażenie

Re: Pompa hydroforowa

Postautor: Reportowicz » 22 października 2021, 20:16 - pt

Myślę, że w tym temacie jeszcze warto jest również wspomnieć o kwestii posiadania pompy ssącej do wody. Na pewno zachęcam każdego do przeczytania artykułu https://www.dostudni.pl/jak-dziala-pomp ... ,b158.html gdyż właśnie tam fajnie opisano to jak ona w ogóle działa. Na pewno taka wiedza może być przydatna.
Reportowicz

Postautor: radzik » 25 października 2021, 15:34 - pn

Mam hydrofor w domu, polecam to rozwiązanie wszystkim. Z drugiej strony jednak powiedziałabym, że lepiej jest zdecydować się na coś takiego jak pompy do studni , bo studnia daje wam własną wodę. A to nie tylko oszczędność, ale i poczucie niezależności. Przynajmniej ja to tak widzę i takie mam podejście. Chętnie poznam wasze, nie ma to tamto.
radzik

Postautor: Reportowicz » 30 grudnia 2021, 20:03 - czw

Jeśli jeszcze chodzi o tego typu kwestie to moim zdaniem sprawdź również jak działają i jak potrafią być wydajne pompy do deszczowni. W końcu samo zbieranie wody deszczowej jest dość ważną sprawą i moim zdaniem jak najbardziej taka pompa będzie nam po prostu potrzebna.
Reportowicz

Poprzednia

Wróć do Wszystko dla domu