prostownica

Budowa, remonty, wyposażenie

prostownica

Postautor: maciejka » 13 września 2018, 09:32 - czw

Witam w ostatnim czasie miałam już tyle prostownic że ciężko zliczyć. Jednak nie wszystkie dawały sobie radę z moimi włosami. Ostatnio nawet zakupiłam prostownicę z jonizacją i ta faktycznie działa. Zastanawiałam się również nad tymi z funkcją podczerwienią, pary wodnej i jakaś była kreatyną. Czy ktoś z was podobne stosował?
maciejka

Re: prostownica

Postautor: wawka » 01 czerwca 2020, 13:16 - pn

Ja akurat nie jestem fanką prostych włosów, zdecydowanie bardziej podobają mi się loki. Dlatego mam w planach zakup nowej prostownicy. Kilka modeli wpadło mi w oko z tej strony jaka-lokowka.pl ale muszę się jeszcze zastanowić, którą z nich wybrać dla siebie :)
wawka

Postautor: ZosiaSamosia » 16 lipca 2020, 15:45 - czw

maciejka pisze:Witam w ostatnim czasie miałam już tyle prostownic że ciężko zliczyć. Jednak nie wszystkie dawały sobie radę z moimi włosami. Ostatnio nawet zakupiłam prostownicę z jonizacją i ta faktycznie działa. Zastanawiałam się również nad tymi z funkcją podczerwienią, pary wodnej i jakaś była kreatyną. Czy ktoś z was podobne stosował?

Ja sama szukam jakiejś fajnej prostownicy ale nie chciałabym zbytnio kombinować, tym bardziej, że nie znam się kompletnie na tych z parą wodną. Ja wczoraj znalazłam taki model Adler ad 2319 który ma przede wszystkim regulację temperatury, a także prostownica jest zrobiona tak, że kosmyki włosów nie plączą się podczas prostowania. Może zerknij sobie na ofertę ? Może ta prostownica akurat ci się spodoba ?
ZosiaSamosia

Postautor: gaga12 » 22 lipca 2020, 19:10 - śr

Prostownica w domu się przydaje. Sama z takiej korzystam i moja córka również. Tak się zastanawiamy nad jakimś nowym modelem i przy tym nowocześniejszym, żeby włosy się tak nie niszczyły. Jednak wysoka temperatura robi swoje, włosy są bardziej suche i matowe. Jeszcze kwestia jak często się z takiej prostownicy korzysta. Swego czasu skorzystałam nawet z takich porad na https://www.liluart.pl/uroda/jak-dbac-o ... niszczone/ jak skutecznie dbać o suche włosy. Dobrze, że są takie portale, ja zaglądam tu często.
gaga12

Postautor: Rusałka » 24 lipca 2020, 10:38 - pt

moim zdaniem najlepsze są takie prostownice, w których można ustawić temperature, Moja stara prostownica nie miałą takiej opcji i nie ras sie poprzyłam albo przypaliłam sobie włosy. Jakiś czas temu kupiłam sobie prostownice babylis z serii exclisive. Poza tym, ze pięknie prostuje włosy ma tez specjelne nakładki do karbowania wiec można zmienić fryzurę jak się chce :)
Rusałka

Wróć do Wszystko dla domu