Dobry dentysta dla całej rodziny

Budowa, remonty, wyposażenie

Dobry dentysta dla całej rodziny

Postautor: Sonia » 13 lipca 2018, 11:50 - pt

Szukam takie w Dębicy, który przede wszystkim będzie miał dobre podejście do dzieci, jest empatyczny i ma dobrze wyposażony gabinet. Kogo możecie mi podesłać?
Sonia

Re: Dobry dentysta dla całej rodziny

Postautor: Marcelinka86 » 24 lipca 2018, 11:11 - wt

Jeśli o Dębicę chodzi nie znam nikogo lepszego, bardziej empatycznego i sympatycznego,
niż pani doktor w tym gabinecie: http://ramutstomatologia.pl/lekarze.html .
Zapisz się do niej na wizytę wstępną z dzieckiem, a sama się przekonasz, jakie ma podejście do pacjentów.
Inna sprawa, że ma też świetnie wyposażony gabinet, z poczekalnią, w której dziecko na pewno nie będzie się nudzić i stresować.
Marcelinka86

Postautor: onaion » 14 sierpnia 2018, 09:00 - wt

My całą rodzina korzystamy z gabinetu stomatologicznego, który znajduje się w Centrum Medycznym Danea w Bielsku Białej, dokładniej na Jaworzańskiej 40. Obsługa jest tam bardzo miła, a opieka fachowa, nawet nasze dzieci nie boją się dentysty ;) Oprócz tradycyjnych usług dentystycznych, można tam również skorzystać z pomocy ortodonty - moja córka miała tam robiony aparat na zęby i również wszystko było ok, już ma proste ząbki ;)
onaion

Postautor: Kornik85 » 20 sierpnia 2018, 11:30 - pn

My całą rodziną chodzimy do gabinetu Państwa Fabjańskich z Łodzi. Możemy ich szczerze polecić, w końcu wizyty u stomatologa nie kojarzą się nam negatywnie.
Kornik85

Postautor: Tora90 » 04 września 2018, 12:20 - wt

Dla tych co mieszkają w Krakowie to polecam ten gabinet http://www.dental4you.pl/
Będziecie zadowoleni
Tora90

Postautor: Anita » 05 września 2018, 18:48 - śr

Ja mam do polecenia świetnego dentystę http://wroclaw-dentysta.com.pl/powieksz ... t-wroclaw/. Trafiłam tam trochę przez przypadek z córką. Gabinet był po prostu najbliżej. Ale nie żałuję. Lekarze naprawdę mają podejście do dzieci. A poza stomatologicznymi usługami mają też kilka propozycji dla pań jeśli chodzi o medycynę estetyczną:)
Anita

Postautor: katzengrau » 10 września 2018, 21:46 - pn

Jak znajdziecie - dajcie znać. Chętnie skorzystam :)
katzengrau

Postautor: Rusałka » 21 września 2018, 11:56 - pt

Dobry dentysta to skarb. Mi trochę czasu zajeło znalezienie dobrego i przede wszystkim delikatnego stomatologa. Mój mąż strasznie boi się dentysty (nawet bardziej niz ja), dlatego szukałam gabinetu, w którym trudne zabiegu można wykonać pod narkozą. Tego tupu usługi oferuje gabinet doktor Świątkowskiej na krakowskim podgórzu. Tu można wykonać różne zabiegi - od profilaktyki, przez leczenie kanałowe, wstawienie implantów a nawet mozna skorzystać z dobrodziejstwa stomatologii estetycznej. Pani doktor to świetna specjalistka, leczy zeby dokładnie i przede wszystkim bezboleśnie.
Rusałka

Postautor: fiona45 » 22 września 2018, 15:45 - sob

W lublinie na pewno fajnie jest zajrzeć do stomatologa tutaj; http://www.westdent.pl/stomatologia/pro ... arodontozy . Oferta bardzo bogata i podejście do spraw stomatologicznych wyjątkowo dobre. Do dzieci odpowiednie podejście, co moje dzieci uwielbiają.
fiona45

Postautor: Baudrillard724 » 26 października 2018, 09:47 - pt

Najlepszym dentystą dla całej rodziny jest po prostu odpowiedzialna mama, która przypomni reszcie brudasków o tym, jak dbać o higienę ; ). Oczywiście to pół-żartem pół-serio, ale osobiście jestem zdania, że najważniejsza jest odpowiednia profilaktyka – i to taka odbywana w domowym zaciszu, dzień w dzień – niż skomplikowane leczenie. Innymi słowy, jak mówi dawne przysłowie, lepiej zapobiegać niż leczyć. Największy problem naturalnie jest z reguły z dzieciakami – to mali anarchiści, ciężko ich narcystyczne natury skłonić do robienia czegoś tak „głupiego” dla nich jak szczotkowanie. Czasami mam wrażenie, że mycie zębów dla dzieci to jakiś rodzaj kary – w sumie, jak sięgnę pamięcią do własnego dzieciństwa, to czy nie wydawało mi się podobnie? No ale cóż, jakoś trzeba sobie z tym radzić. Ostatnio widziałem całkiem fajny tekst na ten temat, tutaj można go sobie przeczytać: https://www.acidolac.pl/zdrowe-zeby/jak ... ania-zebow . Może komuś pomoże on w przekonaniu swoich pociech do częstszego szczotkowania zębów ; ).
Baudrillard724

Następna

Wróć do Wszystko dla domu