mieszkania na sprzedaż rzeszów

Budowa, remonty, wyposażenie

mieszkania na sprzedaż rzeszów

Postautor: Szymon 34 » 04 czerwca 2018, 12:29 - pn

to mieszkania, które możecie nabyć właśnie w Rzeszowie. Jest to zdecydowanie najlepsza opcja w regionie, ze względu, że osiedle ZIelone Tarasy są bardzo dobrym wyborem zarówno pod względem lokalizacji, jak i oferty, która jest bardzo różnorodna.
Szymon 34

Re: mieszkania na sprzedaż rzeszów

Postautor: Szymon 34 » 04 czerwca 2018, 12:31 - pn

mieszkania na sprzedaż rzeszów to mieszkania, które możecie nabyć właśnie w Rzeszowie. Jest to zdecydowanie najlepsza opcja w regionie, ze względu, że osiedle ZIelone Tarasy są bardzo dobrym wyborem zarówno pod względem lokalizacji, jak i oferty, która jest bardzo różnorodna.
Szymon 34

Postautor: Torl30 » 29 czerwca 2018, 16:25 - pt

Warto popytać znajomych o tę kwestię. Myślę, że to będzie naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.
Torl30

Postautor: Stokrotka » 16 lipca 2018, 15:50 - pn

Kupując mieszkanie, warto też od razu zatroszczyć się o zatrudnienie sprawdzonej firmy przerowadzkowej. Tutaj mam takie fajne zestawienie firm przeprowadzkowych w Rzeszowie . Warto od razu zadbać o ten aspekt, bo potem może okazać się, ze ekipa nie ma terminu na dany dzień. Dobre ekipy są bardzo oblegane, dlatego termin trzeba rezerwować z wyprzedzeniem.
Stokrotka

Postautor: onaion » 31 stycznia 2019, 12:46 - czw

My też początkowo szukaliśmy jakiegoś mieszkania, w końcu jednak stwierdziliśmy, że bardziej będzie odpowiadał nam dom. Na razie jesteśmy na etapie wyboru projektu naszego nowego domu. Spodobało nam się kilka projektów na stronie Pracowni MG Projekt. Czy ktoś z Was może korzystał z ich oferty? I jak, byliście zadowoleni? Opłaca się u nich zamówić taki projekt?
onaion

Postautor: wallisa » 28 marca 2019, 17:58 - czw

A nie!! Na dom to mnie nie stać, musiałabym kupić na peryferiach a nie mam zamiaru już stać w korkach na dojazdówkach, wolę nowoczesne osiedle i mieszkanie z wykończeniem pod klucz takie jak oferuje Atal, to jest najkorzystniejsza opcja moim zdaniem
wallisa

Postautor: rafon » 05 kwietnia 2019, 12:48 - pt

Mnie z kolei interesuje mieszkanie dla studenta w Krakowie. Mój syn idzie w tym roku na studia i pora zacząć się nad czymś rozglądać. Może widzieliście jakieś warte uwagi ogłoszenia? Coś 1/2 pokojowego będzie w zupełności wystarczać. Lokalizacja - raczej centrum.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.
rafon

Postautor: jajecznica » 09 maja 2019, 09:18 - czw

Polecam zajrzeć na stronę tego dewelopera http://www.domesta.com.pl
Ma sporo fajnych mieszkań w dobrych cenach i atrakcyjnej lokalizacji. Brat z żoną kupowali mieszkanie z jego oferty i są bardzo zadowoleni, i współpracą z deweloperem i wykończeniem całosci.
jajecznica

Postautor: AdaPowiada » 23 czerwca 2019, 12:13 - ndz

Sprawdź sobie darmowe ogłoszenia Rzeszów, na tej stronie https://podkarpackie.online/ogloszenia/rzeszow. Mają tam zakładkę nieruchomości, więc wydaje mi się że tam też znajdziecie jakiś mieszkanka do kupna :D Często z niej korzystam, jest bardzo intuicyjna!
AdaPowiada

Postautor: Devil93 » 20 lipca 2019, 08:52 - sob

Interesuje mnie wlaśnie sprzedaż mieszkania w tej okolicy i widziałam, że Najlepsze biuro nieruchomości w sieci się tym zajmuje. To znaczy pomagają w sprzedaży i zakupie domów i mieszkań z całej Polski. To, co mi odpowiada, to to, że sami się ze mną skontaktują, jeśli podam swoje dane i opiszę inwestycję na sprzedaż na ich stronie. Będę się musiała im mocniej przyjrzeć, bo samodzielnie to ja na pewno miesiącami będę to lokum moje sprzedawać.
Devil93

Następna

Wróć do Wszystko dla domu